Destiny 2’nin Root of Nightmares World First kazananları Bungie tarafından onaylandı. Geliştiriciler, Hard in the Paint (HITP) ekibini başarılarından dolayı Twitter’da tebrik ettiler.

The Root of Nightmares baskını 10 Mart’ta 09:00 PT / 12:00 ET’de yayınlandı. HITP üyeleri baskınlarını Twitch’te yayınladılar ve kayıtlara göre yaklaşık 2 saat 24 dakikada tamamladılar. Destiny 2 baskın raporu sitesi. Bungie’nin tamamlamanın geçerliliğini onaylaması birkaç saat daha sürdü ve yukarıdaki tebrik tweet’iyle sonuçlandı.

HITP’den sonraki en hızlı temizleme 2 saat 33 dakikada yapıldı. Destiny 2 baskın raporu sitesi, ekip temizlemeleriyle güncellenmeye devam ediyor ve ilgilenen kişiler, yeni açık zamanları ve sıralamaları görmek için siteye göz atabilir.

Root of Nightmares şu anda Yarışma Modunda ve Birinci Dünya yarışı için her şeyi adil tutmak için 1780’lik bir Güç sınırı var. Bazı Egzotik silahlar, Yarışma modunda da devre dışı bırakılır. Müsabaka Modu, baskınlar için genellikle 24 saat sürer, ancak bir gün daha uzatıldı (toplam 48 saat) Root of Nightmares için. Daha fazla bilgi için, Kabusların Kökü Yarışma Modu açıklayıcımıza göz atın.

Yarışma Modu aktifken Root of Nightmares baskınını tamamlayan tüm oyuncular özel bir amblem alır ve baskını 21 Mart’tan önce tamamlayan herkes, gerçek dünyada giyebilecekleri Root of Nightmares temalı bir baskın ceketi satın alma fırsatına sahip olur.

Baskının belirtilen tarihten önce tamamlanmasının yalnızca cekete erişmenize izin verdiğini unutmayın; öğeyi elde etmek için yine de para harcamanız gerekecek. Eğer istersen, Kabus ceketinin kökü 150 dolar.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

oyun-1