Wonder Woman (2023) # 1 kapağında altın kementiyle Wonder Woman.

Henüz yeni yıla oldukça erken ve DC COmics, “” altında kitap dizisini yavaş yavaş satıyorDC’nin Şafağı” afiş. Yeni yayın hatları sadece demek değildir tamamen yeni kitaplar, bu, yeni yaratıcı ekiplerin, genellikle solo kitaplar olmak üzere uzun süredir devam eden ağır hitlerde bir şans elde ettiği anlamına gelir. Biz‘Re bunu şu an görüyorum ile Josh Williamson ve Jamal Campbell Superman’de ve bu sonbaharda yeni takımlar alacak olan hem Flash hem de Wonder Woman ile devam ediyor.

İçinde başlayan EylülTom Kral (Supergirl: Yarının Kadını) ve Daniel Sampere (Sonsuz Dünyalarda Karanlık Kriz) devralacak Mucize kadın Becky Cloonan, Michael Conrad ve onların çeşitli sanatçılarından. İkinci yaratıcı ekip, June’un büyük boyuyla işleri bitirecek Harika Kadın #800 yeni ekip, bir Amazon’un toplu katliamla suçlanmasının ardından tüm Amazonların Amerika Birleşik Devletleri’ne girişinin yasaklandığını gören bir hikayeyle işe başlamadan önce. Suçluyu bulmak Wonder Woman’a düşüyor.Bir zamanlar korumaya yemin ettiği dünyada kendini bir kanun kaçağı olarak bulur.”

DC, Wonder Woman, Flash ve Daha Fazlası İçin Yeni Çizgi Roman Dizilerini Duyurdu başlıklı makale için resim

resim: Mike Deodato Jr./DC Çizgi Romanları

Bu sırada, Flaş (Wally West’e odaklanan) ayrıca Si Spurrier’in () yeni ekibiyle Eylül ayında yeniden başlayacak.X Lejyonu) ve Mike Deodato Jr. (Direnç). Çift Wally yeni diyarları keşfederken ve yeni güçlerini ele alırken daha çok “kozmik korkuya” odaklanacağı için hikayeleriyle alay ettiler. Wonder Woman’da olduğu gibi, yeniden lansmandan önce Flaş #800 Haziranda, büyük boy olacak ve Jeremy Adams ve Roger Cruz’un mevcut koşusunu sona erdirecek.

Son olarak, DC iki yeni çizgi roman duyurdu: Çelikhane Ve Şahin kız. Eski selamlar itibaren Star Trek’ler Michael Dorn ve Harley Quinn’in Sam Basri, olacak kazmak John Henry Irons, Çelik olmayı tamamen bırakıp kahramanlık görevini oğluna bırakma zamanının gelip gelmediğini belirlemeye çalışırken.Natasha (Çelik II) adındaki Steelworks şirketini yönetebilmek için. Ve şahin kız Jadzia Axelrod’dan (Galaksi: En Güzel Yıldız) ve Amancay (Mucize kadınKendra Saunders, kanatlarını ve silahlarını oluşturan N’inci metalle bağlantısı olan bir kötü adamın yörüngesine çekildiğinde Metropolis’te bir hayat kurduğunu görecek.

DC, Wonder Woman, Flash ve Daha Fazlası İçin Yeni Çizgi Roman Dizilerini Duyurdu başlıklı makale için resim

resim: Amancay Nahuelpan ve Adriano Lucas/DC Çizgi Romanları

Özetlemek gerekirse: şahin kız yıldız18 Temmuz’da ts ve Flaş Ve Mucize kadın Eylül ayında yeniden başlayacak Sırasıyla 800. sayı yayın on 6 Haziran ve 20 Haziran. Çelikhane henüz bir çıkış tarihi yok.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7