Spider-Man: Across the Spider-Verse filminin Miles Morales ve diğer Örümcek kahramanlarının yer aldığı ana afişi.

resim: Sony Resimleri/Marvel

günler Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde gitgide kısalıyor ve animasyon filmi için beklenti tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Şu anda, filmin en büyük satış noktası, nasıl devam etmeyi planladığıdır. öncekinden daha büyükMiles Morales’in Örümcek karakterlerle beş gezginden çok daha fazla sayıda buluşmasıyla 2018 filminden. ve durumunda o örümceklerden bazılarıyanlarında sadece asılı ve sallanmakla kalmayacak, aynı zamanda ormanın boynunu ziyaret edecek.

İmparatorluk Dergisi üzerinde büyük bir kapak hikayesi var Örümcek Ayetinin Ötesinde bu ay ve ilk yazısında, outlet, Miles’ın filmin çalışma süresi boyunca beş evrene atlayacağını ortaya çıkardı. Yardımcı yönetmen Joaquin dos Santos, her dünyayı “sağlam” olarak nitelendirdi ve Miles’ın bu kadar çok dünya arasında zıplamasının “bir filmde beş film çekmek” gibi olduğunu ekledi. Bu dünyaların her birinin de kendi sanat stillerifilmde gördüğümüz bir şey ilk fragman Miles, normal stilize CG görünümünden canlı, ancak daha az ayrıntılı bir tasarıma geçtiğinde, ardından tekrar orijinal görünüme geri döndü.

Kadarıyla beş evren söz konusu olduğunda, Karşısında Oscar Isaac’in yönettiği Spider-Man 2099’un evi olan Nueva York’u; Hindistan’dan ve ikametgahından ilham alan Mumbattan Pavitr Prabhakar (Karan Soni); Daniel Kaluuya’nın Spider-Punk’unun takıldığı serseri New London; ve Gwen Stacy’nin Earth-65’i, kısaca bir an için bir suluboya paletine sahip olduğu söyleniyor Örümcek Evrenine. Ve şu beşinci ve son boyut şu anda gizleniyor ama yazar/yapımcı arkadaşı Phil Lord ima etti “sertleşiyor” ve dudak uçuklatan görsellere sahip olacak.

Böyle bir alayla, muhtemelen yapabilirsin Boyut 5’in canlı aksiyon olduğunu varsayalım. Bu konudaki gizli doğa çok etkileyici ve bunun ötesinde, Miles’ı canlı aksiyona getirmenin (bir an için de olsa) büyük bir “kutsal” olarak hizmet edeceği bir noktaya geliyoruz gibi geliyor. saçmalık, bu yüzden onu sinemalarda izlemeye gittik ”anları, emektar Örümceklerin ortaya çıkmasıyla aynı seviyede. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok. Bunu kastetmek istemedim Yenilmezler: Gizli Savaşlar Ve Kang Hanedanı ikisi de ufukta ve Miles’ın ana hatta Marvel Evrenine taşınması, bu iki filmin dayandığı görünen çizgi romanların büyük dalgalanma etkilerinden biriydi.

Sonra tekrar, ne kadar Nokta filmin büyük kötü adamı (veya en azından bildiğimiz büyük kötü adam) olarak tanıtılıyor, belki de Örümcekler Spot’un içine girecek? Ne zaman kesin olarak bileceğiz Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde 2 Haziran’da vizyona giriyor.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7