Bu yılın başlarında Galaxy A14’ün piyasaya sürülmesinden sonra, Samsung şimdi ülkede Galaxy A54 5G ve Galaxy A34 5G akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazır. Bu telefonlar daha önce birkaç sertifika web sitesinde tespit edildi. Birkaç sızıntı, yaklaşmakta olan akıllı telefonların tasarımlarını, özelliklerini, teknik özelliklerini ve beklenen fiyatlarını ortaya çıkardı. Şirketin Hindistan web sitesi şimdi iki A serisi akıllı telefonun çıkış tarihini resmen açıkladı.

Samsung, 16 Mart’ta Hindistan’da Galaxy A34 5G ve Galaxy A54 5G akıllı telefonlarının lansmanını resmen yaptı. Tanıtım lansmanın belirtilen gün öğlen 12 IST’de gerçekleşeceğini söyleyen bir fotoğraf eşlik ediyor.

Teaser, her iki cihazın da IP67 derecesine sahip olacağını ekledi. Diğer özellikler ve özellikler daha önce çeşitli sızıntılar ve raporlar aracılığıyla ima edilmişti. Örneğin, Galaxy A54 5G’nin 120 Hz yenileme hızına sahip 6,4 inç full-HD+ Super AMOLED ekrana sahip olması beklenirken, yaklaşan Galaxy A34 5G’nin MT6877V/TTZA yonga seti modelinden güç alacağı söyleniyor. sekiz çekirdekli MediaTek Dimensity 1080 SoC olacaktır.

Daha önceki bir rapor, telefonların geçen ay piyasaya sürülen Galaxy S23 serisi akıllı telefonlara benzer dikey olarak hizalanmış dairesel kamera modüllerine sahip olacağını da öne sürdü. Artık Galaxy A54 5G ve Galaxy A34 5G’nin resmi pazarlama görselleri de tasarım iddialarını destekliyor.

Hem Samsung Galaxy A54 5G hem de Galaxy A34 5G Harika Gümüş Beyazı, Harika Grafit, Harika Kireç ve Harika Mor renk seçenekleriyle sunulabilir.

Galaxy A34 5G’nin 128 GB varyantı için 419 Euro’ya (yaklaşık 36.600 Rs), Galaxy A54 5G’nin aynı depolama seçeneği için 519 Euro’ya (kabaca 45.400 Rs) mal olacağı tahmin ediliyor. Sızdırılan bu oranların Avrupa’daki müşteriler için geçerli olması bekleniyor ve telefonlar Hindistan pazarında daha düşük bir fiyatla piyasaya sürülebilir.


Samsung’un Galaxy S23 serisi akıllı telefonları bu hafta başlarında piyasaya sürüldü ve Güney Koreli firmanın ileri teknoloji cep telefonları üç modelde de birkaç yükseltme gördü. Fiyatlardaki artış ne durumda? Bunu ve daha fazlasını Gadgets 360 podcast’i Orbital’de tartışıyoruz. Orbital şu ​​adreste mevcuttur: spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcast’leri, Apple Podcast’leri, Amazon Müzik ve podcast’lerinizi nereden alırsanız alın.
Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8