Obsidan’ın The Outer Worlds’ün şu anki nesil versiyonu olan Spacer’s Choice Edition piyasaya çıkalı sadece birkaç gün oldu. Daha önce, bilimkurgu RPG’sinin en son sürümünün, konsol ve PC’de düşük kare hızları ve zayıf görseller dahil olmak üzere performans sorunlarından büyük ölçüde etkilendiği bildirilmişti ve Obsidian şimdi oyunun durumu için özür diledi.

Yazmak reddit (aracılığıyla IGN), Obsidian’dan Chris Stanick, oyunun yayıncısı Private Division aracılığıyla şu anda bir yama üzerinde çalışıldığını söyledi.

Şimdi oynuyor: The Outer Worlds: Spacer’s Choice Sürümü – Genel Bakış Fragmanı

“Hepinizin The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition ile ilgili performans sorunları yaşadığınız için üzgünüm. Bunun ne kadar sinir bozucu olabileceğini anlıyorum ve sizi temin ederim ki Özel Bölüm ekibi mümkün olan en kısa sürede bir yama çıkarmak için çalışıyor. Bu yama hakkında daha fazla bilgiye sahip olduğumuzda, insanlara bildireceğimizden emin olacağız.”

Gönderisinin sonuna doğru, Obsidian bir Özel Bölüm Destek SayfasıThe Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition’ı oynarken karşılaşabileceğiniz sorunları bize iletebilirsiniz.

Spacer’s Choice Edition’ın sorunlarının üstesinden gelmek daha zor çünkü bu, mevcut oyuncular için ücretsiz bir yükseltme değildi; zaten oyuna sahip olanların yeni sürümü almak için 10$ daha ödemesi gerekiyor.

Daha fazla GameSpot haberi için şu hikayelere göz atmayı unutmayın:

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1