Capcom Vitrini başlamadan hemen önce, Ghost Trick: Phantom Detective remaster için güncellenmiş bir liste, oyunun çıkış tarihini 29 Haziran olarak ortaya koydu.

Oyun PlayStation, Xbox, Switch ve PC için 30$’a çıkacak. Bu yeniden düzenleme, iOS cihazlarına taşınmadan önce Nintendo DS için ilk olarak 2011’de piyasaya sürüldüğü için oyunun ev konsollarında ilk kez görüneceğini işaret ediyor.

Şimdi oynuyor: Ghost Trick: Phantom Detective Tanıtım Videosu

Steam listesi, Resident Evil 4 Remake, Exoprimal, Mega Man Battle Network Collection, Street Fighter 6 ve daha fazlasıyla ilgili haberleri içermesi planlanan Capcom Showcase’den hemen önce güncellendi.

Ghost Trick’te, başkalarının hayatlarını kurtarmak için kullandıkları bir numara olan yaşayanlar ve ölüler dünyası arasında geçiş yapabilen Sissel adında bir hayalet olarak oynuyorsunuz. Oyunun çoğu, Sissel’in sahnedeki canlıları etkilemek için etrafındaki dünyayı manipüle etmesine izin veren sahip olma gücü etrafında toplanıyor. Her bölüm, bir insanın hayatının son dört dakikasını yeniden yaşıyor ve Sissel, olayların ölümle sonuçlanmamasını sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapmalıdır.

GameSpot’un Ghost Trick: Phantom Detective incelemesinde Carolyn Petit, “Ghost Trick, son yıllarda ortaya çıkan en orijinal ve zorlayıcı bulmaca odaklı macera oyunlarından biridir. Oyunun neredeyse her yönü olağanüstü: benzersiz oyun konsepti ve çözdüğünüz bulmacalar, harika karakterler ve diyaloglar, müthiş animasyon ve görsel tasarım ve tüm iplikleri unutulmaz ve ödüllendirici bir sonuçta bir araya gelen, şaşırtıcı kıvrımlar ve şok edici ifşaatlarla dolu garip gizem.”

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1