31 Mart’tan itibaren Disney+ Hotstar artık sevilen The Last of Us, Game of Thrones, Succession, Euphoria ve çok daha fazlasını içeren HBO içeriğine ev sahipliği yapmayacak. Kataloğun tamamı ortadan kalktığında, çevrimiçi insanlar hala Disney+ Hotstar aboneliklerini sürdürmeye değip değmeyeceğini merak ediyor. Başlangıçta bunu bir aşırı tepki olarak görsem de, Hotstar hesabıma hızlıca göz attığımda ana sayfamdaki içeriğin yüzde 70’inin bir HBO yapımı olduğunu gördüm ve işte o zaman bunun ne kadar önemli olduğunu anladım. WarnerMedia şirketi, çoğu Emmy Ödülleri’nde en iyi yarışmacılar olan, son derece ilgi çekici, kaliteli içerik yaymasıyla tanındığından, durum başkaları için de benzer olabilir.

bu cıvıldamak Disney+ Hotstar’ın destek ekibi, birden çok dilde ve spor etkinliklerinde “100.000 saatin üzerinde TV Şovu ve Filmi kapsayan” devasa bir içerik kitaplığı vaat ediyor. Tabii ki, bu, tüm TV filmlerini, şovlarını, kamera arkası belgesellerini, animasyon dizilerini ve getirdikleri ayakları yere basan hikayeleri içeren Marvel içeriklerine ek olarak hem animasyon hem de canlı aksiyon olmak üzere genel Disney içeriğini içerir. gibi Netflix’ten gözüpek Ve Cezalandırıcı. Bunun ötesinde, Disney+ Hotstar kataloğunun bir parçası olarak sunulan her olası film ve şovla benzer bir modeli izleyen Star Wars içeriğimiz var. Doğa ve vahşi yaşam meraklıları için bir National Geographic kanalımız var, Abbott Elementary ve Under the Banner of Heaven gibi ödüllü girişlerin yanı sıra Fleishman gibi yeni girişleri içeren Hulu ve FX içeriği Star World başlığı altında geliyor. Başı belada.

HBO İçeriği, 31 Mart’tan İtibaren Disney+ Hotstar’dan Taşınacak: Ayrıntılar

disney plus hotstar kanalları disney plus hotstar kanalları

HBO yakında bu kanal listesinden kaldırılacak
Fotoğraf Katkısı: Ekran Görüntüsü/ Rahul Chettiyar

Sitedeki kanallar kategorisini ziyaret ederek geriye ne kaldığını daha iyi anlayacaksınız. Hotstar Specials size The Night Manager’ın yeni Anil Kapoor liderliğindeki Hintçe uyarlaması, Bhuvan Bam’ın Taaza Khabar’ı ve daha fazlası gibi Hint orijinallerini getiriyor. Tabii ki, her ikisi de Disney’e ait olan, genellikle Searchlight Pictures ve 20th Century Studios tarafından dağıtılan filmleri izlemek için her zaman aranabilir. Ne yazık ki, eleştirmenlerce beğenilen/bağımsız girişlerin çoğu gizleniyor ve izleyicinin bunları aramak için arama çubuğunu kullanacak kadar bilgili olmasını gerektiriyor. Futbol tutkunları için çeşitli uluslararası kriket maçları ve turnuvalarından İngiltere Premier Ligi’ne kadar çeşitli spor içerikleri de mevcuttur. Hindistan Premier Ligi’nin (IPL) yayın haklarının artık Viacom18’e ait olduğunu belirtmekte fayda var, bu nedenle Hotstar’da canlı yayın yapamayacaksınız.

Bununla birlikte, 31 Mart’tan sonra bile Disney+ Hotstar’da yayınlanacak diziler, filmler ve spor dallarındaki popüler içeriklerin bir listesini derledik:

Andor

güzel olan ne Andor tüm inek Star Wars jargonunu çıkarabilmeniz ve yine de iyi yazılmış bir casus gerilim filmi olarak işlev görmesidir. Rogue One: Bir Yıldız Savaşları Hikayesi’ndeki olaylardan beş yıl önce geçen bu 12 bölümlük dizi, baskıcı İmparatorluğa karşı savaş açan sıradan bir hırsız olan asi casus Cassian Andor’un (Diego Luna) gidişatını anlatıyor. İntikam arayışında, zalimlere sızmak ve onları gözetlemek için kahramanımızı gözlemleyen ve onu İsyana katılmaya ikna eden gizemli Luther Rael (Stellan Skarsgård) ile karşılaşır. Genevieve O’Reilly, İmparatorluk siyasetini kahramanlarımız lehine yönlendirmeye çalışan bir senatör olan Mon Mothma rolüne geri dönüyor. Gerçekten de o başka bir casus ve bu sefer karakter aksiyonun tam ortasında görülüyor.

hakkında bir başka harika kalite Andor sanal arka planlar oluşturmak için dijital LED ekranlara dayanan StageCraft teknolojisinden vazgeçen ilk Star Wars projesi olmasıdır. Çekimler ya Londra’daki Pinewood Stüdyolarında yapıldı ya da karakterlerimizi çaresiz ve küçük gösteren gerçek hayattan daha büyük set parçalarıyla gerçek hayattaki mekanlarda yapıldı. Bu ölçekte bir gösteri için, Andor Andor’un romantik ilgisi Bix Caleen rolünde Adria Arjona, yüksek rütbeli İmparatorluk subayı Dedra Meero rolünde Denise Gough, İmparatorluk subayı Syril Kahn rolünde Kyle Soller ve Andor’un üvey annesi Maarva rolünde Fiona Shaw gibi muhteşem bir oyuncu kadrosuna sahiptir.

12 bölümlük dizi Tony Gilroy (Bourne üçlemesi) tarafından yaratıldı ve ayrıca zaman çizelgelerinde atlayarak dört yılı daha kapsayacak şekilde hazırlanan ikinci bir sezonu da yolda.

Andor Review: Grown Up Star Wars Galaksiyi İtiyor, Tıpkı Rogue One gibi

mandaloryalı

mandaloryalı ILM’nin StageCraft teknolojisini kendi avantajına kullanan ilk kişi oldu ve gümüş ekran Star Wars filmlerinin kapsamını taklit eden arka planlar yarattı. Sırasında Andor özünde bir casus gerilimiydi, mandaloryalı en iyi, Jedi’ın Dönüşü’nden (1983) beş yıl sonra geçen bir uzay Western’i olarak tanımlanır. HBO’nun The Last of Us’ını gördüyseniz, bu şov Pedro Pascal’ın bir çocuğu kaçırmakla görevlendirildiği, ancak daha sonra onlarla bir bağ kurduğu ve ne pahasına olursa olsun onları zarardan uzak tutacağına yemin ettiği anlamında biraz benzer. Sadece burada yalnız bir ödül avcısı olan Din Djarin’i canlandırırken, Grogu/Bebek Yoda 50 yaşında olmasına rağmen hikayenin ‘çocuk’ yönüne uyuyor.

Djarin, yürümeye başlayan çocuğu kendi türüyle yeniden bir araya getirmeye çalışırken, Grogu’nun Güce duyarlı kanını kullanmayı amaçlayan soykırımcı Moff Gideon (Giancarlo Esposito) tarafından takip edilir. Dizide deneyimli aktör Carl Weathers açgözlü ajan Greef Karga, Gina Carano paralı asker Cara Dune ve Emily Swallow ortodoks Mandalorian savaşçı kabilesinin lideri The Armorer rolünde yer alıyor. Jon Favreau’nun yarattığı, Mandaloryalılar ilk sezonu 2020 Emmy Ödülleri’nde En İyi Drama Dizisi kategorisinde aday gösterildi ve şimdi üçüncü sezonu yayınlanıyor.

Loki

Avengers: Endgame’de Tesseract ile ortadan kaybolan Loki’nin (Tom Hiddleston) alternatif versiyonunu hatırlıyor musunuz? Bu Disney+ serisinde, bir bakıma gidişatını sıfırlamaya çalışan karakter bu. Kristal küpü ele geçiren Yaramazlık Tanrısı, arzularına uyacak şekilde tarihle uğraşarak uzay ve zamanı kasıp kavurdu. Elbette, bu tür eylemlerin sonuçları vardır ve bu da Zaman Değişimi Otoritesinin (TVA) onu tutuklamasına ve ona iki seçenek sunmasına neden olur: ya varoluştan silinmek ya da zaman çizelgesini düzeltmeye yardım etmek. Kurnaz tanrı doğal olarak ikincisini seçer ve onu çoklu evrende maceraya atılırken gören komik bir polisiye-gerilime yol açar.

Haçlı seferine katılan – daha doğrusu ona emir veren TVA ajanı Mobius (Owen Wilson), organizasyon için gerçek sorun yaratan başka bir zaman atlamalı suçluyu yakalamayı planlıyor. Loki ayrıca TVA Yargıcı Renslayer rolünde Gugu Mbatha-Raw (The Cloverfield Paradox), Hunter B-15 rolünde Wunmi Mosaku (Alice, Darling) ve Sylvie rolünde Sophia Di Martino (Into the Badlands) rol alıyor. En çok Netflix’in Sex Education’ıyla tanınan Kate Herron, bu yıl ikinci sezonu için güçlenen MCU dizisinin altı bölümünün tamamını yönetti.

Loki 1. Sezon İncelemesi: Marvel Çoklu Evrenini Yerleştirme

Ebbing, Missouri Dışında Üç Billboard

Yazar-yönetmen Martin McDonagh’ın bu ödüllü suç draması, bir annenin (Frances McDormand) kızının (Kathryn Newton) cinayet soruşturmasında ilerleme kaydedilmemesi nedeniyle intikam arzusuyla ilgili yürek burkan bir hikaye. Yerel kanun gücüne karşı bir protesto olarak, Missouri, Ebbing’e giden terk edilmiş üç reklam panosunu kiralar ve polis şefi Bill Willoughby’ye (Woody Harrelson) yönelik tartışmalı mesajlar yayınlar. Kasabaya gelen ziyaretçilerin de dikkatini çekmesi amaçlanan tabelalarda şunlar yazıyordu: “Ölürken tecavüze uğradı”, “Ve hala tutuklanan yok” ve “Nasıl oluyor, Şef Willoughby?”

Anlaşılır bir şekilde, şef ve şiddet yanlısı yardımcısı Jason Dixon’ın (Sam Rockwell) işlere karışması, anne ve polisler arasında bir savaşa dönüşmesi için yeterince dikkat çekiyor. Ben Davis’in sinematografisi, mahvolmuş kasabaya doğal bir güzellik katıyor ve genellikle bir sonraki drama dozu başlamadan önce kırılma noktası görevi görüyor. Dikkatli olmanız gereken yangınları içeren bazı büyüleyici sahneler var. Three Billboards Outside Ebbing, Missouri ile işiniz bittiğinde, yönetmenin Colin Farrell ve Brendan Gleeson’ın oynadığı, 2023 Oscar’larında sekiz kategoride aday gösterilen bir sonraki çalışması The Banshees of Inisherin’e göz atın.

13 Mart 05:30 IST’de Disney+ Hotstar, Oscar törenine de ev sahipliği yapacak.

Biraz kara komedi havasındaysanız, Menü kesinlikle paletinize uyacaktır. İçinde, gurme Tyler Ledford (Nicholas Hoult) ve sevgilisi Margot Mills (Anya Taylor-Joy), ünlü Şef Slovik’in (Ralph Fiennes) huzurunda yemek yemek için seçkin bir ada restoranına giderler. Bununla birlikte, cömert menü şok edici sürprizlerle dolu, çoğu zaman gurme yemeklerle dalga geçiyor ve kuruluş içindeki akıl sağlığı duvarlarını yavaş yavaş yıkıyor. Bu filme olaylar hakkında sıfır bilgiyle girmek en iyisidir, ancak bir miktar kan ve korku bekleyebilirsiniz.

Peter Deming’in (Mulholland Drive) sinematografisi, her bir gıda maddesinin, her Luca Guadagnino filminde sunulduğu gibi, emekçi şeflerin tutku duygusunu ilettiği Menü’ye lüks bir görünüm ve çerçeve katıyor. The Menu’nün yönetmenliğini, aynı zamanda HBO’nun Succession’ından birkaç bölüm ve Ali G Indahouse gibi komedilerden de sorumlu olan Mark Mylod üstleniyor. Filmde ayrıca Oscar adayı Hong Chau (Balina), Janet McTeer (Allegiant) ve John Leguizamo (John Wick: Bölüm 2) kilit rollerde.

Premier Lig

Tabii ki, yıl boyunca aksiyondan paylarına düşeni alacak olan futbol taraftarlarını görmezden gelmemize imkan yok. Pep Guardiola’nın Manchester City’si prestijli kupayı kaldırma avında yavaş yavaş onları takip ederken, Arsenal FC hala birinci sıradaki gücünü koruyor. Bu arada, Chelsea FC bu sezon düşük performans göstermeye devam ediyor ve şu anda lig tablosunda 10. sırada yer alıyor.

EPL’nin 2022-23 sezonunun bu Mayıs ayında sona ermesiyle, kalan maçların nasıl oynanacağını görmek ilginç olacak. Tüm işaretler, kupayı en son 2003’te kazanan Arsenal’in kurtuluşuna işaret ediyor. Premier Lig, en azından 2024-25 sezonunun sonuna kadar Disney+ Hotstar’da kalacak.

disney hotstar premier ligi disney hotstar premier ligi

Mikel Arteta, Arsenal FC’yi bu Premier Lig sezonunda zafere doğru yönlendiriyor
Fotoğraf Katkısı: Arsenal FC


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

genel-8