24 saatten daha kısa bir süre önce olmasına rağmen, bir Valorant Gekko hatası, FPS oyununun yeni başlatıcısının hem müttefik hem de düşman ekibinin haritalarında göründüğü ve onu kana susamış rakipler için oldukça sulu bir hedef haline getirdiği anlamına geliyor.

Yeni Valorant ajanı Gekko’ya özel önizlememizde, onu “OP ama iyi anlamda değil” olarak tanımladık. Siz de onun güçlü Moshpit bombasının insafına kaldıysanız, neyse ki kötü bir böcek sizin yerinize intikam peşinde koşmuş gibi görünüyor.

‘BeastPK’ tarafından tespit edildiği üzere, maç başlar başlamaz düşman Gekko’nun simgesi haritada belirir ve onun Split’in A Rafters’ının arkasında saklandığını gösterir.

Simge tur boyunca orada kalır, bu da zavallı Gekko’nun üzerine yığılmasına ve mükemmel bir şekilde yerleştirilmiş Raze bombası tarafından hızla düşürülmesine yol açar.

Video, rekabetçi Valorant alt dizinine hızlı bir şekilde yüklendi ve ajan ve oyun tasarımcısı ‘Penguin’den bir yanıt aldı. yazar“uygun QA yetkililerini uyardı, rapor için teşekkürler!”

başka bir oyuncu bahseder görünüşe göre bunun birkaç başka ajanın da başına geldiğini ve düşman Skye’nin de mini haritada rastgele göründüğü bir videoyu gösteriyor. Bazıları, “nadir” olduğunu iddia etse de, hatanın bir süredir var olduğunu söylüyor, ancak Gekko’nun serbest bırakılmasıyla açıkça yeniden ortaya çıkmayı başardı.

İster eski ister yeni olsun, bu hatanın açıkça ele alınması gerekiyor. Rakip takıma çok büyük avantaj sağlar ve oyunu tamamen adaletsiz hale getirir. Riot’un bunu fark ettiği göz önüne alındığında, umarız en kısa sürede bir tür düzeltme görürüz – sonuçta, Valorant Bölüm 6 Perde 2 savaş geçişini ezmek istiyorsanız, bu, XP’yi bir puan haline getirecek. pay Daha güçlü.

Ayrıca, Valorant sıralamalarında tırmanmayı da zorlaştıracak, bu nedenle, silah becerilerinizin en iyi durumda olduğundan emin olmak için önceden en iyi Valorant hedef noktalarından birini belirlemenizi öneririm.oyun-2