İletişim ve pazarlama alanında karar verici veya aktör müsünüz ve işinizin gelişimini hızlandırmak mı istiyorsunuz? O halde bir sonraki BigBoss etkinliği tam size göre! İş bağlantıları uzmanı, yeni sayısı için sizi bekliyor. Dijital Liderler İletişim ve Pazarlama. 6 Nisan Perşembe ve 7 Nisan 2023 Cuma günleri 125 karar verici ve şirket temsilcisi Lyon’da bir araya gelecek. Programda, işinize ivme kazandıracak iki günlük etkileşimler ve bilgi alışverişi!

ETKİNLİK İÇİN ÖN KAYIT OLUN

Gelecekteki iş ortakları veya müşterilerle tanışın

LesBigBoss, etkinliklerinin her biri için karar vericileri, proje liderlerini ve ortakları insani bir şekilde birbirine bağlamayı hedefliyor. İletişim ve Pazarlama Dijital Liderleri, kuralın bir istisnası değildir. Işıklar Şehri’ndeki bu iki gün boyunca katılımcılar, sektörün ana dinamikleri, benimsedikleri stratejiler ve faaliyetleri hakkında meslektaşlar arasında fikir alışverişinde bulunmak için bir araya gelecekler.

Her karşılaşmanın işlerine faydalı olmasını sağlamak için BigBoss çöpçatanlık algoritmasına güvenebilirler. Bu araç sayesinde profesyonel bağlantı uzmanı, karar alıcıların ve proje liderlerinin her birine nitelikli randevular sunabilir. Bu bire bir görüşmeler sırasında, gelecekteki müşterileri veya stratejik ortakları ile tanışabilecekler. Bu yeni baskı için Dijital Liderler İletişim ve Pazarlama1.500 toplantı düzenlenecektir. Franprix, Lapeyre ve Club Med gibi büyük şirketler bir kez daha yer alacak.

aynı kategoride

Microsoft, iş uygulamaları paketine ChatGPT tabanlı bir yardımcı sürücü ekler

Toplantılara ek olarak, katılımcılar daha gayri resmi bir ortamda tartışmak için kokteyl, akşam yemeği ve ağ kurma aktivitelerinden yararlanabilecekler. Bu keyifli anlar fikir paylaşmak, hizmetlerinizi sunmak ve yeni insanlarla sohbet etmek için ideal olacaktır. LesBigBoss etkinliklerine özgü bu eşsiz ve samimi atmosfer, anlayacağınız üzere toplantıları büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

ETKİNLİK İÇİN ÖN KAYIT OLUN

Pazarlama ve iletişimin ana dinamiklerini çözmek

Bu nedenle bu etkinliğin amacı, stratejik toplantılar ve aynı zamanda “Liderler İçin Trendler” konferansı aracılığıyla işinizi hızlandırmanıza yardımcı olmaktır. Bu, marka stratejilerini dönüştüren temel trendleri bilmek için gereklidir. Bu konuları ele almak için iki onur konuğu: Fleury Michon Pazarlama ve Dijital B2B Direktörü Michel Kurtzemann ve Kaufman & Broad Pazarlama ve İletişim Direktörü Chrystèle Marchand-Bacchetta. İki uzmanın ele alacağı konular arasında şunlar yer alıyor:

  • Pazarlama stratejilerinin hizmetinde kullanıcı tarafından oluşturulan içerik
  • Satış süreçlerinin merkezinde interaktif ve sosyal ticaret içeriği
  • İş dünyasının hizmetinde yapay zeka: ChatGPT fenomeni durumu nasıl değiştirecek?
  • Satın alma stratejisi ve medya performansı
  • Web3 & Metavers: dijital pazarlamanın geleceği?
  • Dürtüsel Pazarlama: kararlarını özgürce verebilmesi için tüketicinizi nasıl yönlendirebilirsiniz?
lesbigboss onur konuğu

Fotoğraf: LesBigBoss.

Bir saat boyunca iki konuk, pazarlama ve iletişim sektörleri özelinde bu konulara geri dönecek. Her biri hakkındaki uzman görüşlerini paylaşacak ve işinizde hızlı bir şekilde etkinleştirilebilecek tavsiyeler sunacaklar.

Bu nedenle İletişim ve Pazarlama Dijital Liderleri, işlerini bir sonraki seviyeye taşımak isteyen tüm pazarlama ve iletişim profesyonelleri için kaçırılmaması gereken bir fırsattır. Unutulmaz olmayı vaat eden bu sayıda yer almak için, çevrimiçi formu doldurun. Daha sonra BigBoss ekibinin bir üyesi sizinle iletişime geçecektir!

ETKİNLİK İÇİN ÖN KAYIT OLUNgenel-16