Merakla beklenen Resident Evil 4 Remake’in dünya çapında yayınlanmasına yaklaşık iki hafta kaldı ve görünen o ki, diğer tüm büyük oyunlarda olduğu gibi, oyunun fiziksel kopyaları zaten vahşi doğada dolaşıyor. İlk raporlar çok sınırlı olsa da, fiziksel kopyaların sokak tarihini kasıtlı veya kasıtsız satışlardan ayırması oldukça olasıdır.

Resident Evil 4 Remake Fiziksel Kopyaları Yayılıyor

Fiziksel kopyaların erken piyasaya sürülmesi, büyük başlıklar için yaygın bir uygulamadır ve kasıtlı olsun ya da olmasın, katılımcı perakende satış mağazaları bu dağıtımın ana kaynağıdır. Şimdiye kadar fiziksel kopyaların vahşi doğada tespit edildiğine dair yalnızca bir rapor varken Era’yı Sıfırlatakip eden günlerde başlığın daha fazla yayılacağına dair raporlara güvenebilirsiniz.

Resim ResetEra’nın İzniyle

Bu, kopyaların şu anda müşterilere satıldığı anlamına gelmese de, bir müşterinin eline geçmesi ve başlık için sızıntıların başlaması an meselesi.

Orijinal hikayenin bazı unsurlarını büyük ölçüde değiştiren yeni oynanış görüntüleri gördük, bu nedenle burada kesinlikle spoiler için orijinal başlıktan daha fazla olduğunu söylemek güvenli. Capcom’un yeniden yapımlarıyla pek çok değişiklik yaptığı biliniyor, bu yüzden olası her olay örgüsü değişikliğine hazır olmalıyız.oyun-5