Batman, alışkın olmadığı gibi aya karşı poz veriyor.

resim: WB Animasyonu

James Gunn ve Peter Safran, DC Entertainment evrenini yeniden başlatıyor, ancak gelmeden önce duyurulan tüm projeler ölü değil. Konuşma konusu olan mesele, Batman: Pelerinli Haçlı—sevilenden merakla beklenen animasyon dizisi Batman: Animasyon Dizisi ortak yaratıcı Bruce Timm, Yarasaadam film yönetmeni Matt Reeves ve JJ Abrams—yaşamaya devam ediyor. Sadece üzerinde yaşayacak Birincil Video.

Warner Bros.’un 10 bölüm sipariş ettiği, HBO Max’e koymayı planladığı ve ardından Discovery tarafından dağınık bir şekilde satın alınması sırasında rafa kaldırıldığı dizi, yalnızca Amazon tarafından satın alınmakla kalmadı, aynı zamanda Hollywood Muhabiri stüdyonun şimdiden ikinci sezon siparişi verdiğini söylüyor, bu da diziyle ilgili iyi bir işaret.

Timm ve diğerleri, dizinin Batman’in kariyerinin başlarında, herhangi bir müttefiki ve hatta geleneksel Batmobil’i olmadan önce geçtiğini vurguladılar. Timm ayrıca buna “daha ​​fazla Batman: Animasyon Dizisi hariç Batman: Animasyon DizisiBu gerçekten bir şeyler söylüyor. “Benim fikrim temel olarak, yine 1990 ve bu sefer yapmak istediğimi yapacağım” diye ekledi.

ne zaman haber yok Pelerinli Haçlı Prime Video’da yayınlanmaya başlayabilir, ancak bizi izlemeye devam edin.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7