Yeni Hogwarts Legacy Spell Master modu sihirbazların ve cadıların oyun içinde beş ek büyü kullanmasına izin verir.

Evet, bunun istediğiniz Sectumsempra büyüsü olmadığını biliyoruz, ancak ‘dvcons’ modlayıcısından gelen bu mod, kitaplardan ve filmlerden bildiğimiz büyülerle büyü kitaplığınızı genişletmenize izin veriyor. Dahil edilen yeni büyüler Diffindo Maxima, Pestis Incendium, Stupefy, Obliviate ve Confundo’dur. Modder, “Bir kez yüklendikten sonra büyüler anında kullanılabilir ve diğer büyüler gibi kullanılabilir ve donatılabilir” diye yazıyor. Bu mod için tüm diller desteklenir ve dahil edilen büyüler, mevcut oyun içi büyülerin yerini almaz.

Her büyünün açıklamasını aşağıya ekledik:

  • Pestis Incendium (Sürüm A): bazı düşmanların kullandığı Incendio Tornados’a benzer güçlü ateş saldırısı.
  • Pestis Incendium (Sürüm B): güçlü ateş topu saldırısı
  • Diffindo Maxima: temelde Diffindo ama daha güçlü. Biraz farklı görünüyor, daha fazla hasar ve daha hızlı atış hızı.
  • sersemletmek: bir protego karşı saldırı ile elde ettiğinize benzer. Kalkanları kırar ve biraz hasar verir.
  • Unutulmuş: düşmanın aklını siler. Kısa bir süre için savaşta olduklarını unuturlar.
  • karışıklık: Düşmanları kısa süreliğine şaşırtır ve felç eder.

PC’de Hogwarts Legacy oynayan cadılar ve sihirbazlar bu modu indirebilir Nexusmods aracılığıyla burada. Oyunu modifiye etmekle ilgileniyorsanız, bu kamera modunun yanı sıra oyuncuların ‘Yaşayan Çocuk’ olarak oynamalarına izin veren bu Harry Potter modunu da kontrol ettiğinizden emin olun.

Hogwarts Legacy şu anda dünya çapında PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için mevcut. Bu haftanın başlarında ele alındığı gibi, PS4 ve Xbox One sürümleri 5 Mayıs’a ertelendi. Switch sürümü, bu yıl Temmuz ayında piyasaya sürülecek.

Hogwarts Legacy, PC ve konsollarda yayınlanmasından sonraki ilk iki haftasında dünya çapında 12 milyonun üzerinde kopya satmayı başardı ve böylece Warner Bros. bugüne kadarki en hızlı satan oyun.

“Oyuncunun tepkisini gördüğümüz için çok heyecanlı ve gururluyuz. Hogwarts Mirası Warner Bros. Başkanı David Haddad, “Oyunculardan, oyun oynamaya yeni başlayan hayranlardan ve dünya çapındaki yorumculardan” dedi. Oyunlar. “Avalanche’daki geliştirme ekibimiz, Hogwarts’taki fanatik yaşam fantezisini gerçekten gerçekleştiren harika, yüksek kaliteli bir Büyücülük Dünyası deneyimi sundu ve yayıncılık ekiplerimiz, dünya çapında etkili bir lansman kampanyası yürüttü.”

Hogwarts Mirası ilk olarak Harry Potter kitaplarında tanıtılan ve oyuncuları kendi büyücülük dünyası maceralarının merkezine koyan orijinal bir hikaye sunuyor. 1800’lerde geçen oyun, oyuncuları Hogwarts’ta beşinci sınıf öğrencisi olarak destansı bir yolculuğa davet ediyor, antik, güçlü sihirden yararlanma konusunda ender bir yeteneğe sahip. Sihirbazın Saha Rehberi ve profesörler ile diğer karakterlerin benzersiz talimatlarının rehberliğinde hayranlar, heyecan verici zorluklar ve gizemlerle dolu zorlayıcı bir hikayeyi ortaya çıkaracak.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17