Microsoft nihayet yılın ilk sürümü olan Starfield için bir çıkış tarihi açıkladı. Başlık hakkında çok uzun süredir spekülasyonlar yapılıyordu. Son zamanlarda Xbox vitrini, başlığı tamamen atladı ve ayrı bir etkinlik sözü verildi. Şimdi, Starfield çıkış tarihinin yanı sıra Microsoft, Starfield Direct ile aynı gün gerçekleşen bir Xbox Vitrini de duyurdu.

11 Haziran Xbox Vitrini Açıklandı

Xbox Showcase, Starfield Direct ile birlikte 11 Haziran’da planlandı. Haber resmi Xbox’tan geldi twitter halletmek. Vitrinin neleri kapsayacağı ve ne kadar süreceği konusunda herhangi bir ek detay açıklanmadı. Ama doğrusunu söylemek gerekirse, daha birkaç ay var, bu yüzden muhtemelen detayları etkinliğin tarihine yakın bir zamanda öğreneceğiz.

Starfield vitrininin gerçek vitrinden farklı olduğunu biliyoruz, dolayısıyla başka başlıklar da gösterilecek. Ayrıca Microsoft’un planladığı başka büyük başlıklar olduğunu da biliyoruz. Forza Motorsport’un da bu yıl düşmesi bekleniyor, bu yüzden bunu da duyabiliriz. Ayrıca Microsoft, Haziran ayındaki Xbox etkinliğinde de duymayı umduğumuz geliştirme aşamasında olan Avowed’a sahiptir.

Sizce Xbox’ın Haziran Vitrini’nde neler sergilenecek? Aşağıdaki yorumlarda görüşlerinizi bize bildirin.

oyun-5