Günümüzde aktif gürültü engelleme özelliğine sahip birinci sınıf bir çift ultra hafif gerçek kablosuz kulaklık için ne kadar ödemeye hazırsınız? Normalde Apple tarafından oldukça popüler olan ürünler için alınan 250 ABD doları AirPods Pro2? 160 $ ​​sportif Beats Fit Pro şu anda çok sayıda göz alıcı renk seçeneği sunuyor mu? 100 dolarlık Samsung Galaxy Buds 2 genellikle son zamanlarda mı işaretlenir?

49,95 dolara ne dersin? Bu, ses endüstrisindeki saygın bir ismin bazı üst düzey gürültü önleyici tomurcukları için gerçekçi olmayan bir fiyat noktası gibi gelebilir. piyasa benzeri görülmemiş bir krizden geçiyor, ama ister inanın ister inanmayın, siz olabilmek JBL Live Free NC+’ı hemen şimdi tam olarak bu kadar ucuza alın.

Bu inanılmaz yeni fırsat Woot’tan (başka kim?) geliyor ve teknik olarak tüm ay sürecek şekilde ayarlandı, ancak beyaz üniteler zaten stokta yokken ve bu yazının yazıldığı sırada yalnızca tek bir siyah renk grubu mevcutken, bunun nihayetinde kanıtlanacağından oldukça şüpheliyiz. durum böyle olmak

Promosyonun sonunda sona ermesini beklemek yerine, muhtemelen acele etmeli ve çok fazla soru sormadan veya ikinci kez düşünmeden bu 50 doları öksürmelisiniz. Tahmin edebileceğiniz gibi, bunlar neredeyse mutlak değildir. 2021’de gün ışığını görmüş olan ve dünyanın gölgesinden asla gerçekten kaçamayan, bugün dünyanın en iyi kablosuz kulaklıkları Örneğin, en iyi Galaxy Buds seçenekleri.

JBL, unutmayın, Samsung’a ait bir markadır ve bu, Live Free NC+’ı, söz konusu teknoloji devine piyasadaki diğer tüm şirketlerden daha fazla güvenen pazarlık avcıları için daha da çekici kılmaktadır.

Bu 50 dolarlık siyah kulaklık başlıkları inanılmaz derecede yepyeni, kullanılmamış, açılmamış, hasar görmemiş ve tam 1 yıllık üretici garantisi ile destekleniyor ve pil ömrünü 7 saatten 21 saate çıkaran modern bir kablosuz şarj kutusuyla birlikte gönderiliyor.

Aktif gürültü önleme ve Akıllı Ortam teknolojisine ek olarak, JBL Live Free NC+ ayrıca birinci sınıf JBL Signature Sound özelliklerinin yanı sıra IPX7 su geçirmezlik ve Fast Pair desteğine sahiptir.

Bu, bu kötü çocukların her zamankinden daha düşük fiyatı için akıllara durgunluk veren bir özellik listesi ve bu harika Woot teklifini kaçırırsanız, muhtemelen Amazon tarafından sağlanan 30 $ daha fazla fiyattan memnun kalacaksınız. mavi renkte iyi.telefon-1