Uber’in kapıdan bagaj teslim alanına, kapıdan dışarıya ve bir Uber alım bölgesine kadar ellerimizi tutmadığı bir şekilde yıllar geçirdik. normal ayrılmış Uber X yolculuğu bizi bekliyor. Şirket şimdi bunların hepsini mümkün kılıyor: kullanıcılara çeşitli havaalanları için fotoğraflarla birlikte tam yürüme talimatları, bagaj teslimine yürümeyi içeren düzeltilmiş ETA süreleri ve 90 gün öncesine kadar yolculuk rezervasyonu içeren Uber Reserve seçeneklerini genişletme.

Uber’in yolculuklardan sorumlu ürün başkanı Jen You, bir basın açıklamasında “Sadece havaalanına gidip gelmekle kalmıyor, aynı zamanda daha az stresle üstesinden geliyorsunuz” diyor. Kapıdan bagaj alımına ve Uber teslim alımına kadar uzanan adım adım talimatlar dünya genelinde ATL, BWI, ORD, LAX, MIA, EWR, JFK, SFO, IAD, DEL ve MAD dahil olmak üzere 30 havalimanına yayılıyor. Şirket bunu “önümüzdeki aylarda” daha da fazla havalimanına genişletecek.

Uber Reserve, havaalanından bir karşılama saati belirlemenize olanak tanır ve size havaalanına varmanız için bolca zaman tanır veya bir saat öncesine kadar iptal etmenize izin verir.
Resim: Uber

Yeni ayrıntılı yol tariflerine ek olarak Uber, kapıdan bagaj alımına kadar geçen süreyi tahmin etmek için yakında 400’den fazla havalimanında yürüme ETA’larını hesaplamaya başlayacak. Bu, kullanıcıların bir Uber’i ne zaman arayacakları konusunda endişelenmelerine ve sürücülerin çok uzun süre beklemelerine engel olacak.

Uber’in Rezerv hizmeti artık ABD ve Kanada’nın çoğuna yayıldı ve şirket, yolculukları önceki 60 günlük maksimum süreden 90 güne kilitleme özelliğini kullanıma sunuyor. Hatta araca binmeniz için ekstra bekleme süresi de içerecek ve önceden 60 dakikaya kadar ücretsiz iptale izin verecektir.

Uber Reserve, UberX’ten Comfort Electric’e ve Uber Black SUV’a kadar herhangi bir yolculuk arasından seçim yapmanızı sağlar. JFK’ye inen New York Şehri müşterileri daha önce yalnızca Siyah ve Siyah SUV’ları rezerve edebiliyordu, ancak şimdi UberX, XL ve Comfort’a erişebiliyor.

Son olarak, işletme sınıfı müşterileri yakında belirli şehirlerde Uber’in özel İş Konforuna erişebilecek. Ve havaalanı hayatının tüm koşuşturmacasında karnınız acıktıysa, Tampa International, Charlotte Douglas International, Columbus International ve Toronto Pearson havaalanlarında sıra atlamalı bir Uber Eats hizmeti var.genel-2