Bu son fiyaskoya başlayalım

Bu gösteriyor ki elimizde bir SPAC erimesi daha var. Bir otonom kamyon yazılımı üreticisi olan Embark, personelinin çoğunu işten çıkardı, kalan çalışanlarını faaliyetlerini durdurmak için kullanmayı planlıyor ve yönetim kuruluyla birlikte “değerlendirmek” için çalışıyor. [its] varlık satışı, şirketin yeniden yapılandırılması veya tamamen kapatılması dahil seçenekler.”

olan bir şirket için açık çek kombinasyonunu 2021’in sonlarında kapattı, gözden düşmek için çarpıcı bir düşüş. Crunchbase sayar SPAC anlaşmasından önce Sequoia ve Tiger Global’in sermayesi de dahil olmak üzere Embark’a 100 milyon dolardan fazla yatırım yapıldı.

Northern Genesis Acquisition Corp. II ile birleşirken daha da fazla sermaye topladı. Ve o kadar çok kamu kazanç raporundan sonra, görünüşe göre oyun bitti.


Borsa yeni başlayanları, pazarları ve parayı keşfediyor.

Her sabah TechCrunch+’ta okuyun veya her Cumartesi The Exchange haber bültenini alın.


Elbette, kendi kendini süren araçlar, beklenenden daha fazla çıktı. Yavaş gelişimlerine şaşıranlar arasında, bu teknolojinin olduğundan daha olgun olduğuna bahse giren her varlık yer alıyor gibi görünüyor. Embark, daha geniş pazar alanında mücadele eden tek şirket değil.genel-24