Sony, bu ay bir PS5 stoğu için hazırlanıyor ve bu büyük bir şey. Şirket, mevcut nesil konsol için bir sonraki ön sipariş grubunun 10 Mart Cuma günü saat 12: 00’de yayınlanacağını doğruladı. Üç seçenek için ön rezervasyonlar açıktır — disksiz PS5 Digital Edition, hantal 4K Blu-ray sürücü donanımlı disk varyantı ve bir God of War Ragnarök paketi. Hindistan’da PS5 stokları son zamanlarda sıklaştı, Şubat ayında iki ön sipariş grubu görüldü ve gerçek mekanda faaliyet gösteren mağazalar da stok söz konusu olduğunda umut vaat ediyor.

Gerçekten de, PS5 Digital Edition’ın şu anda Rs’ye mal olmasıyla, Kasım ayındaki fiyat artışı hala yürürlükte. 44.990, standart varyant ise Rs’de listelenmiştir. 54.990. Bu arada, God of War Ragnarök paketinin fiyatı Rs’dir. Beğenilen video oyunu için bir dijital kod içeren 59,390. Geçen ayın sonlarında, Santa Monica Studio’nun sonuncusu, yarışmada dokuz kupa kazandı. 22. Yıllık DICE Ödülleri. Oyunun üç saatlik deneme sürümü de PS Plus Deluxe/ Premium abonelerine ücretsiz olarak sunuluyor. Oyuna sahip değilseniz, deneme süresi yeni mekaniği hissetmek için yeterli olacaktır. Tüm ilerlemeler ve ödüller, elbette tam satın alma işlemine aktarılır.

Ocak ayında, CES 2023 etkinliğinde, PlayStation CEO’su Jim Ryan, küresel çip ve envanter arzı kıtlığına neden olan pandemi döneminden bu yana oyuncuların bir PS5’i ele geçirmelerinin “daha kolay” olacağına söz vermişti. Yakın zamanda yeniden yapılan stokları ve mağazalarda kolayca bulunabilen birimleri görünce, onun sözlerinin Hindistan pazarı için de geçerli olduğu görülüyor. Şimdilik ön sipariş başlığı ve reklamlar Sony Center web sitesi, Amazon India, GamestheShop ve e2z Store’da yayında. Geçmiş stok yenileme etkinliklerine göre, PS5’lerin Croma, Flipkart, Gameloot ve Vijay Sales’te de ön sipariş vermesi bekleniyor. Her zaman olduğu gibi, PS5 ünitenizi saat 12:00’de rezerve etmeye tamamen hazırlıklı olun, çünkü bunlar esasen hızlı bir indirim işlevi görür.

şimdilik, Sony Center web sitesi PS5 ön siparişi canlı yayına geçtiğinde bildirim almak için ayrıntıları girmenize olanak sağlarken, Oyun ganimeti satılık bazı ikinci el ve onarılmış birimlere sahiptir – tümü 1 aylık garanti kapsamındadır. İlki, belirli bölgelerdeki sokağa çıkma yasakları ve kilitlenmeler nedeniyle hizmetlerindeki gecikmeler için bir uyarı ile devam ediyor. Bu yeni PS5 ön siparişlerinin ne zaman gönderilmeye başlanacağına dair bir bilgi yok, ancak başladıktan sonra birimlerin 14 gün içinde müşterilere ulaşması bekleniyor.

Geçen ay Sony, Rocksteady Studios’un yeni Suicide Squad: Kill the Justice League ve bazı PS VR2 oyunlarına odaklanan bir PlayStation State of Play etkinliği düzenledi. Şu anda, Sony Hindistan’dan ülkede bir PS VR2 lansmanı ile ilgili herhangi bir ayrıntı yok. Şirket ayrıca Mart ayında PS Plus hizmetine gelen Battlefield 2042, Minecraft Dungeons ve Code Vein gibi yeni oyunları da gösterdi.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi’nde Samsung, Xiaomi, Realme, OnePlus, Oppo ve diğer şirketlerden en son lansmanların ayrıntıları ve haberleri için MWC 2023 merkezimizi ziyaret edin.genel-8