iPhone 14 serisi, Eylül 2022’de Apple tarafından piyasaya sürüldü ve en son akıllı telefon serisi iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’ten oluşuyor. iPhone 14 ve iPhone 14 Pro, 6,1 inç Super Retina XDR OLED ekranlara sahipken, iPhone 14 Plus ve iPhone 14 Pro Max, 6,7 inç Super Retina XDR OLED ekranlarla geliyor. iPhone 14 ve iPhone 14 Plus, Apple’ın A15 Bionic yonga seti tarafından desteklenirken, Pro modelleri en son Apple Bionic A16 yonga seti tarafından destekleniyor. Son raporlar, iPhone 14 ve iPhone 14 Plus modellerinin yakında yeni bir renk çeşidi alacağını iddia ediyor. Şimdi, Mark Gurman’ın bir tweet’i bu raporları doğruluyor.

Bloomberg muhabiri ve Apple analisti Mark Gurman (@markgurman) yakın tarihli bir tweet’te, Apple’ın yeşil bir iPhone 13 varyantını piyasaya sürmesinden bu yana neredeyse bir yıl geçtiği göz önüne alındığında, yeni bir iPhone 14 renginin “yakında” olduğunu söyledi.

Gürman, en son iPhone 14 serisine hangi rengin eklenebileceğini belirtmese de yakın tarihli bir rapor, temel iPhone 14 ve iPhone 14 Plus modelinin muhtemelen sarı bir varyantla piyasaya sürüleceğini iddia ediyor.

2021’de Grafit, Gümüş, Altın ve Sierra Mavisi renk gruplarında piyasaya sürülen iPhone 13 Pro Max ve iPhone 13 Pro, Alp Yeşili renginde sunulurken, iPhone 13 ve iPhone 13 Mini Pembe, Mavi, Geceyarısı ve Yıldız Işığı renklerinde sunuluyordu. , ve (Ürün) Kırmızı renk seçenekleri ve daha sonra geçen yıl Mart ayında Yeşil varyantı tanıtıldı.

iPhone 14 ve iPhone 14 Plus modelleri şu anda beş renk seçeneğiyle sunuluyor: Mavi, Gece Yarısı, Mor, Yıldız Işığı ve (Ürün) KIRMIZI. Telefonlar, 128 GB, 256 GB ve 512 GB olmak üzere üç depolama seçeneğiyle sunuluyor. Temel iPhone 14 için fiyatlandırma Rs’den başlar. Hindistan’da 79.900 ve iPhone 14 Plus modeli Rs’den başlıyor. 89.900.


Dönebilen ekranlı veya sıvı soğutmalı akıllı telefonlardan, sahipleri tarafından kolayca tamir edilebilen kompakt AR gözlüklerine ve el cihazlarına kadar, MWC 2023’te Orbital’de gördüğümüz en iyi cihazları, Gadgets 360 podcast’ini tartışıyoruz. Orbital şu ​​adreste mevcuttur: spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcast’leri, Apple Podcast’leri, Amazon Müzik ve podcast’lerinizi nereden alırsanız alın.
Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi’nde Samsung, Xiaomi, Realme, OnePlus, Oppo ve diğer şirketlerden en son lansmanların ayrıntıları ve haberleri için MWC 2023 merkezimizi ziyaret edin.

genel-8