Twitter, çalışma haftasına iyi bir şekilde başlamıyor. Buna göre Downdedektör, 12:00 EST civarında, sosyal medya sitesi hakkında aldığı şikayet sayısı 30 dakikadan biraz fazla bir sürede 31’den 10.000’in üzerine çıktı. Şikayetlerin %76’sı Twitter web sitesiyle ilgiliyken, %14’ü Twitter uygulamasında sorun yaşadığını söylüyor. Bazı kullanıcılar, “mevcut API planınız bu uç noktaya erişimi içermiyor” diyen tweet’lerin içindeki bağlantılara dokunmaya çalışırken hata mesajları aldı.
bu Twitter Desteği hesap, “Twitter’ın bazı bölümleri şu anda beklendiği gibi çalışmıyor olabilir. Bazı istenmeyen sonuçları olan dahili bir değişiklik yaptık. Şu anda bunun üzerinde çalışıyoruz ve bir güncelleme paylaşacağız” diyen bir tweet yayınladı. düzeldiğinde.” Elbette bu, bazı Twitter kullanıcılarının, Twitter’ı yanlış yönetmekle Twitter sahibi Elon Musk’ı (hangi güne bağlı olarak dünyanın en zengin adamı olup olmadığı) suçlayan bazı komik yanıtlar vermelerine yol açtı.

ABD’de Boston, New York, Washington ve Tampa gibi şehirlerde kesintiler fark edildi. Etkilenen diğer şehirler arasında St. Louis, Atlanta, Chicago, Toronto (Kanada’da, millet), Dallas, Houston, Phoenix, Los Angeles ve Seattle yer alıyor.

Twitter ile ilgili bir sorun bildiren Downdetector kullanıcılarının sayısı keskin bir şekilde düştü. Bu, grafiğin Game Stop hisse senedi grafiği veya Robin Hood aboneleri tarafından manipüle edilen diğer hisse senetleri gibi görünmesini sağladı. 1:27 pm EST’de, Downdetector ile ilgili bir sorun bildiren Twitter kullanıcılarının sayısı 250’ye düştü. Bu, 10.000’den çok daha düşük, ancak yine de bir sorun olduğunu gösteriyor.

Ama iyi haberler var. Twitter Destek hesabı, “İşler artık normal çalışıyor olmalı. Bizimle birlikte olduğunuz için teşekkürler!” Sosyal medya şirketi, bağlantıların başarısız olmasına ve görüntülerin ilk etapta görünmemesine neyin neden olduğunu açıklamadı. Twitter bu bilgiyi paylaşırsa, bu makaleyi güncelleyeceğiz.

telefon-1