Marc Guggenheim Üzgün ​​James Gunn Arrowverse'i Umursamıyor başlıklı makale için resim

resim: CW

Marc Guggenheim dahil oldu DC televizyon evreni yaklaşık 10 için yıl. üzerinde çalıştı Ok, Flaş, Süper kızyarasa kadın, Ve yarının efsaneleri, ve büyük bir parçasıydı Sonsuz Dünyalarda Kriz, birçok özellik arasında beş saatlik geçiş. Ve şimdi DC onsuz devam ediyor gibi göründüğüne göre, Guggenheim, James Gunn ve Peter Safran’ın ona günün saatini vermediği için ne kadar üzgün olduğuna dair kısa bir makale kaleme aldı.

Dürüst olmak gerekirse, biraz önemsiz hissettiriyor ve haber bülteninin tonu, on yılını eline geçirdiği tüm TV şovlarına ek olarak çizgi roman ve filmlerde çalışma fırsatları toplamak için harcayan bir adam için biraz daha haklı. Guggenheim, “James Gunn, kendisinin ve James Safran’ın liderliğindeki yeni ‘DC Evreni’nin ne olacağını belirlemeye yardımcı olması için bir ‘yazarlar odası’ kurduğunu duyurdu,” diye yazdı Guggenheim. Şubat başı haber bülteni. “Yeter ki ben o gruptan değilim.”

Yazarın odasında bir iş bulamasa bile, liderliğin yapabileceği en azından ona bir toplantı vermek olduğunu söylemeye devam ediyor. Demek istediğim, büyük bir franchise’ın yeni başkanının işinize dikkat etmesini istemenin adil olduğunu düşünüyorum, anlıyorum. “Konuşmak” istediğini söyledi. DC Evreni olan büyük duvar halısına katkıda bulunmaya çalıştığım şeyin küçük bir takdiri. Ne de olsa o bağda sadece dokuz yıl uğraşarak geçirmiştim.”

Hayranlar hakkında bazı basmakalıp sözler var ama gerçekten Guggenheim, çalışmalarının Hollywood tarafından çoğunlukla göz ardı edildiği gerçeğine inanılmaz derecede odaklanmış durumda. Bu berbat, evet, ama gerçekten de Guggenheim’a başkasının kum havuzunda oynamak yerine orijinal işler yaratarak daha iyi hizmet edilebileceğini düşünüyor. Ancak, on yılını inanılmaz derecede popüler bir TV yapmak için harcamayı da başardı. “Basitçe söylemek gerekirse, Arrowverse başka hiçbir konsere yol açmadı, bu yüzden – en azından kariyer düzeyinde – zamanımı gerçekten boşa harcadığımı hissediyorum,” diye ifade ediyor. Birden fazla şov da dahil olmak üzere DC evreninin tüm köşesini denetlemeyi başaran bir adam olarak, hepsini yalnızca bir basamak olarak mı kullanıyordu?


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7