Destiny 2 Swarmers egzotik Warlock bacak zırhını nasıl edinirsiniz? Swarmers, Lightfall’daki en güçlü yapılardan bazılarını yapmak için Strand Darkness tabanlı alt sınıftan yararlanan yeni ve egzotik bir Warlock’tur. Eğer bir Warlock ana oyuncusuysanız, bu güçlü egzotik zırh parçalarını alma şansını kaçırmak istemeyeceksiniz.

Ve bu Destiny 2 sezon 20 egzotik zırh parçalarını kazanmak için harcanan çabaya değer olsa da, sizin durumunuza bağlı olarak kolay olmayabilir. Kader 2 Yetenek seviyesi. Neyse ki, Lightfall’da en sevdiğiniz Warlock Broodweaver donanımına eklemek için FPS oyununda bu güçlü teçhizat parçalarını kazanmanıza yardımcı olacak birkaç ipucumuz var.

Destiny 2 Swarmers’ı nasıl edinebilirim?

Destiny 2 Swamers’ı elde etmek için, Destiny 2 Lightfall kampanyasındaki tüm görevleri Legendary zorlukta tamamlamanız gerekir. Bitirdikten sonra, sınıfınız için egzotik bir zırh parçası seçebilirsiniz; Swarmers, Warlock sınıfı için seçimdir. Legendary’deki Destiny 2 Lightfall görev listesindeki tüm görevleri tamamlamak, beceri seviyenize bağlı olduğundan zor olabilir.

Deneyimli bir Destiny 2 oyuncusu değilseniz, Legendary Destiny 2 Lightfall harekatı zorlayıcı olabilir. Bu görevleri oynamak için önerilen bir güç seviyesi olsa da, Bungie ayrıca bu görevler için gücünüzü sınırlandırır, böylece güç seviyeniz ne olursa olsun düşmanlar her zaman size karşı doğal bir avantaja sahip olacaktır. Efsanevi harekatta size yardımcı olması için diğer Muhafızlardan yardım alabilirsiniz, ancak zorluğun Legendary Destiny 2 Lightfall harekâtındaki görevlerle orantılı olduğunu ve ateş ekibinizde daha fazla oyuncu olduğunda düşmanları öldürmeyi daha zor hale getirdiğini unutmayın.

Swarmers’a açsanız, başka bir seçenek de kampanyanın tamamını normal zorlukta tamamlamak ve ardından sizden ne beklendiğini öğrendikten sonra Legendary’deki görevleri oynamaya geri dönmektir. O zamana kadar, harekatın daha zorlu versiyonunda size yardımcı olması için Destiny 2 Deterministic Chaos egzotik Void makineli tüfeğini, Destiny 2 Final Warning Strand yardımcı silahını ve Destiny 2 Quicksilver Storm katalizörünü de kazanabileceksiniz.

Destiny 2 Swarmers’ı kazanmak için hala mücadele ediyorsanız, endişelenmeyin, onları Master Lost Sectors’tan da kazanabilirsiniz. Bununla birlikte, bunlar garantili bir düşüş yerine RNG’ye dayalı rastgele bir düşüştür, bu nedenle bacak zırhı rotasyondayken onları kazanmak için günlük Kayıp Sektörü birkaç kez oynamanız gerekebilir.

Destiny 2 Swarmers egzotik rehberi - Warlock bacak zırhı nasıl elde edilir: Swarmers bacak zırhı iş başında.

Destiny 2 Swarmers – genel bakış

Destiny 2 Strand alt sınıfından yararlanan ilk Warlock egzotik zırh parçası olan Destiny 2 Swarmers, oyuncuların şu anda elde edebileceği en güçlü Warlock zırh parçalarından biridir.

Bunlar, Destiny 2 ekibinin aşağıdakilerle açıkladığı, Swarmers adlı egzotik bir yeteneği içerir:

Swarmers: Bir Tangle’ı yok etmek, bir Threadling’i doğurur. Threadling’leriniz hasar verdikleri hedefleri çözer.

Destiny 2 Swarmers egzotik rehberi - Warlock bacak zırhı nasıl elde edilir: Bir Warlock, Needlestorm Strand Super yeteneğini kullanmaya hazırlanıyor.

Destiny 2 Strand Dolaşmaları

Lightfall’da yeni olan Strand Tangles, siz veya başka bir Muhafız bir Strand debuff’ından etkilenen bir düşmanı yendiğinizde ortaya çıkacak olan Strand Darkness enerji toplarıdır. Bu debuff’lar; askıya alma, çözme ve kesmedir.

  • Askıya almak: Hedef, Strand maddesi tarafından hareketsiz hale getirilir ve havaya kaldırılır. Askıya alındığında Muhafızlar serbestçe hareket edemez ve savaşçılar hareket edemez veya silah kullanamaz.
  • çözmek: Hedefe Strand maddesi nüfuz etti. Ek hasar aldıkça, yakındaki hedefleri arayan mermiler oluştururlar.
  • Sunucu: Hedefin dünyayla olan bağlantılarını keserek, verdikleri hasarı önemli ölçüde azaltır.

Bu debuff’lardan herhangi biriyle bir dövüşçüyü yenmek, bir Tangle küresi yaratacaktır. Ardından, düşmanlara önemli hasar vermek için Strand Tangles’ı alıp fırlatabilir veya etki alanı hasarı vermek için onları vurarak yok edebilirsiniz.

Bazı Strand silahları ayrıca Strand Tangles yaratacaktır. Örneğin, Destiny 2 Quicksilver Storm Catalyst görevini tamamlamak, silahın öldürmelerde Strand Tangles oluşturabileceği anlamına gelir.

Strand Tangles güçlü olsa da, Swarmers Warlock’un egzotik zırhı onları daha da güçlü kılar.

Destiny 2 Swarmers egzotik rehberi - Warlock bacak zırhı nasıl elde edilir: Strand Threadlings saldırmaya hazırlanıyor.

Destiny 2 Theadlings

Destiny 2 Threadlings, oyuna yepyeni bir mekanik getiriyor. İplikler, yakındaki hedefleri vuran ve onlara saldırarak hasar veren Strand maddesinden dokunmuştur. Titan Berserkers, Hunter Threadrunners ve Warlock Broodweavers, Threadling bombalarını donatabilir ve Fragments Thread of Rebirth ve Thread of Finality, üç karakterin Strand alt sınıfları için Rebirth onlara Finisher’lar ve Finality, Strand’ın son silah darbelerini verir.

Ancak Broodweaver, yeteneklerini Threadlings oluşturmak için de kullanabilir. Weaver’s Call Strand Aspect, Guardian’ın Rift’lerinde bir yüzeye çarptıklarında kullandıkları kapak üzerine üç Threadling yumurtası örmesine ve önceden çağrılan tünemiş Threadling’leri Threadling yumurtalarına dönüştürmesine olanak tanır. Mindspun Invocation Strand Aspect, kıskaç üzerine üç Threadling yumurtası dokur veya oyuncuların üç tünemiş Threadling için Threadling bombalarını tüketmesine izin verir. Ve Warlock Super, Needlestorm, Threadlings olarak geri dönen iğneler fırlatır ve tünemiş Threadlings, Warlock saldırırken hasar verir.

Bununla birlikte, bu zırh parçası, Strand Tangles’ı vurarak Threadlings üretmelerine de izin verecektir. Bu İplikler ek düşmanları çözdüğü için, onun sonsuz bir Strand Tangles ve Threadlings döngüsü yaratma potansiyeli var.

Zırh parçası, oyuncunun mekaniğinden yararlanmak için Strand’ı kullanmasını gerektirmese de, kesinlikle onları tamamlar ve Warlock’ların Strand Aspects and Fragments’ı daha iyi kullanmasını sağlar.

Destiny 2 Lightfall egzotik listesinden yeni ve sağlam bir donanım parçası olan Swarmers hakkında bilmeniz gereken her şey bu. Başka bir güçlü Lightfall egzotikliği kazanmak için, çok oyunculu oyunun güçlü Stasis kılıcını kazanmak için Destiny 2 Winterbite egzotik rehberimize göz atın.oyun-2