Raven Software ve Infinity Ward oyun için ekstra lobi seçeneklerini onayladığından, yoğun bir şekilde talep edilen Call of Duty: Warzone 2 Resurgence özelliği, çok yakında battle royale oyununun Ashika Adası’na gelecek. başlattı.

Warzone 2’deki Resurgence timi lobileriyle ilgili Call of Duty açıklamasının tamamını aşağıda okuyabilirsiniz.

Call of Duty Twitter hesabı, “Sezon 02 Yeniden Yüklendi ile, sezonun geri kalanında her haftalık Oynatma Listesine tüm Diriliş kadro boyutlarını dahil edeceğiz” diyor. “Duyuru blogu, yama notları ve bu ayın sonundaki sezon güncellemesi için bizi izlemeye devam edin. Lütfen, her zaman olduğu gibi, Oynatma Listesi Haritası/Modu rotasyonunun toplanan geri bildirimlere ve dahili verilere göre değişebileceğini unutmayın.”

Bu, Resurgence çıkışından bu yana pek çok kişinin aradığı bir özellik olan kısıtlı olmak yerine, FPS oyunundaki tüm manga büyüklüğündeki lobilerle yakında Warzone 2’deki Ashika Adası’na girebileceğiniz anlamına geliyor.

Modern Warfare 2 ve Warzone 2 Season 2 Reloaded’ın içerik düşüşü zaten açıklanmışken, Resurgence kadrolarına yapılan bu değişiklik geç ama hoş geldiniz. 2. Sezon Yeniden Yüklendi yaması için henüz bir çıkış tarihimiz yok, ancak bu ayın sonlarında gelecek olan duyuru blogundan da anlaşılacağı gibi, oldukça yakında olmasını bekleyebiliriz.

Resurgence’daki bu küçük ama önemli değişikliğin lansman sırasında orada olmaması garip, çünkü Raven Software ve Infinity Ward ya lansman sırasında onu almak için zamana ya da kaynaklara sahip değil ya da eklemeyi Warzone hattına damlatmak istiyor. 2 Sezon 2, bunun yerine şimdi duyuruyor.

Ashika Adası ve Al Mazrah hakkında biraz rehberlik arıyorsanız, en iyi Warzone 2 Sezon 2 silahları ve en iyi Warzone 2 Sezon 2 silahları hakkındaki dökümlerimiz çok yardımcı olacaktır.

oyun-2