20th Century Studios'un Free Guy filminin ana oyuncu kadrosuyla birlikte tanıtım afişi.

resim: 20. Yüzyıl Stüdyoları

Video oyunu filmi, pandemi nedeniyle zorunlu bir gecikmenin ardından 2021’de özgür adam sinemalarda yayınlandı. İçinde, Ryan Reynolds bir kurguda bir NPC oynadı. onun varlığından haberdar ve bir oyuncunun oyununun geliştiricisine karşı savaşmasına yardımcı oldu. Jodie Comer, Taika Waititi ve Lil Rel Howrey’in katıldığı film, genellikle oldukça iyi bir film olarak kabul edildi ve oldukça iyi yaptı gişede, bu da ondan bir takip beklendiği anlamına gelir.

Reynolds ve yönetmen Shawn Levy, geçen yıl bu sıralarda bir Ücretsiz Adam 2 çalışma aşamasındaydı, sadece zamanlarını almak istedikleri bir şeydi. Ancak hafta sonu İngiltere’deki Just for Laughs komedi festivalinde Reynolds’a bu devam filmi soruldu ve varlığı hakkında birkaç söz söylendi. Guy’ın hikayesini takip etmenin potansiyeli olduğunu kabul ederken, “Sadece bir film yapmak ve kıçını tekmelemek ve sonra herkes eve gitmek sorun değil” diyerek bunun sadece bir kerelik olamayacağından yakındı.

“Çok isterim. Ama aynı zamanda, her şey bir devam filmi olmak zorunda mı?” diye sordu. “Yani, orada biraz itme ve çekme var ve hemen ‘Ohh, bir devam filmi yapmak ilkini doğrulayacak’ deme dürtüsüne direniyorum. Hayır, ilk film ilkini doğrular ve sonra onu burada bırakabilirsiniz. Yani bilmiyorum, hala bunun hakkında konuşuyoruz.

ihtimaller öyle Ücretsiz Adam 2 yine de olacak ve Reynolds bundan bir yıl sonra geri dönecek / yorumlarını genişletecek. (Muhtemelen o sırada Deadpool 3 Ancak şu anda bir devam filmine karşı bariz ilgisizliği, oyuncuların yaşlandıkça ve franchise’lara bağlandıkça kendilerini sıkışmış hisseden daha büyük bir duyguya hitap edebilir. Zoe Saldana’nın yaptığı benzer yorumlar önünde Avatar: Suyun Yolu, olduğu gibi Dave Bautista Ocak ayında geri Bu günlerde, oyuncuların bir veya iki diziye bağlanması kaçınılmaz bir durum, ancak bundan kesinlikle memnun değiller.

[aracılığıyla[viaÇeşitlilik]


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7