Nubia Z50 Ultra, ZTE’ye ait akıllı telefon markası tarafından 7 Mart’ta Çin’de tanıtılacak. Resmi lansmanından önce, telefonun Geekbench kıyaslama web sitesinde görüldüğü ve temel özelliklerine işaret edildiği iddia edildi. Yaklaşan Nubia Z50 Ultra, Nubia NX712J model numarasıyla ortaya çıktı. Android 13’te çalışabilir ve bir Snapdragon 8 Gen 2 SoC tarafından desteklenebilir. Geekbench listesi ayrıca Nubia Z50 Ultra’da 12 GB’a kadar RAM önerir.

Geekbench web sitesinde Nubia NX712J model numarasına sahip bir Nubia akıllı telefon tespit edildi. Bunun Nubia Z50 Ultra ile ilişkili olduğu tahmin ediliyor. Geekbench listeleme Android 13’te çalışacağını ve 11.01 GB RAM içereceğini öne sürüyor. Bu, kağıt üzerinde 12GB RAM’e dönüşebilir. Liste, maksimum 3,19 GHz saat hızına sahip birinci sınıf bir CPU çekirdeğine, 2,02 GHz’de sınırlı üç çekirdeğe ve maksimum 2,80 GHz hıza sahip dört çekirdeğe sahip sekiz çekirdekli bir işlemciyi göstermektedir. Tüm bu ayrıntılar, yaklaşan Nubia Z50 Ultra’da bir Snapdragon 8 Gen 2 SoC’nin varlığını gösteriyor.

Nubia Z50 Ultra, tek çekirdekli testte 1.494 puan ve çok çekirdekli testte 5.121 puan aldı. Liste 2 Mart tarihlidir.

Nubia Z50 Ultra, 7 Mart’ta Çin’de resmiyet kazanacak. Lansman etkinliği yerel saatle 14:00’te (11:30am IST) başlayacak. Lansmanın oluşumunda, ZTE’nin sahip olduğu marka alay El cihazının tasarımı ve teknik özellikleri Weibo aracılığıyla.

1.440Hz Darbe Genişliği Modülasyonu (PWM) frekansına sahip 6,8 inç AMOLED ekranla geleceği onaylandı. F / 2.0 diyafram açıklığına sahip bir ekran altı 16 megapiksel özçekim sensörünü taşıması alay ediliyor. Oyun odaklı cihaz, termal yönetim için 41442 mm kare soğutma alanına sahip biyonik bir soğutma sistemi içerecek. Nubia, yeni cihazda yeni bir NeoVision hesaplamalı fotoğrafçılık teknolojisi kullandı.


Dönebilen ekranlı veya sıvı soğutmalı akıllı telefonlardan, sahipleri tarafından kolayca tamir edilebilen kompakt AR gözlüklerine ve el cihazlarına kadar, MWC 2023’te Orbital’de gördüğümüz en iyi cihazları, Gadgets 360 podcast’ini tartışıyoruz. Orbital şu ​​adreste mevcuttur: spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcast’leri, Apple Podcast’leri, Amazon Müzik ve podcast’lerinizi nereden alırsanız alın.
Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi’nde Samsung, Xiaomi, Realme, OnePlus, Oppo ve diğer şirketlerden en son lansmanların ayrıntıları ve haberleri için MWC 2023 merkezimizi ziyaret edin.

Resident Evil 4, The Last of Us Part I, WWE 2K23 ve Daha Fazlası: Bu Mart’ta PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series S/X’te Yeni Oyunlar

Günün öne çıkan videosu

Mobil Dünya Kongresi 2023genel-8