Çığlık 6 Çığlık Deneyimi

Fotoğraf: Sabina Graves/Gizmodo

Beklentide olmak Çığlık VIParamount biraz getirdi Ghostface’in dünyası iki kişilik hayranlara sürükleyici deneyimler Los Angeles, Kaliforniya’da.

Pop-up restoran Zinciri, nereden Ofis yıldızı BJ Novak ve Şef Tim Hollingsworth, bir kutu ve oyuncak ödülüyle tamamlanan, hayallerimizin korku ürünü Happy Meal olan “Stabby Meal”i yarattı. Bu, sıradan fast-food çizburgeriniz değildi; kemik iliği aşılanmış köftesi olan orta boy bir çizburger, eski patates kızartması ve elde tutulan elmalı turta ile ziyafet çektik. Hollywood’un gizli bir yerinde servis edilen, yalnızca davetlilerin katılabileceği yemek, eski usul çocuk koltukları ve hatıra eşyaları içeriyor – tabii ki Ghostface ortalıkta koşuşturuyor. Bu ay LA bölgesindeyseniz, henüz tükenmemiş bir tarih kaldı, 18 Mart; ziyaret etmek yemek zinciri.com listeye girmek için, ancak giriş ücretinin süslü bir büyük çocuk yemeği için biraz yüksek olduğunu unutmayın. Eğer bir iseniz buna değer temalı gurme veya Bağırmak hayran ama!

Bazı bedava eğlenceli korkular için, Santa Monica’nın 3. Cadde Gezinti Yeri’ndeki “Çığlık Deneyimi”, sizi yakında çıkacak olan filmden önemli sahnelere götüren tüyler ürpertici bir gözden geçirme aktivasyonu sunuyor. Sürükleyici açılır pencerede, projeksiyonları kullanarak sizi taşıyan bir metro simülasyonu da dahil olmak üzere, bir sonraki alan açılana kadar sizi eğlendirmek için zekice Paskalya yumurtaları olan bir bodega gibi pratik setler bulunur. Alanın kullanım şekli, sizi Ghostface tarafından oyulmuş bir New York dilimine getirmede etkilidir. Deneyimin en önemli parçası mı? Tüm dünyadan aksesuarlarla dolu bir ödül odası Bağırmak franchise. Biletler internet üzerinden tükenebilir, ancak herhangi bir yuvanın açılıp açılmadığını görmek için tekrar kontrol edin veya bekleme modunda şansınızı deneyin; etkinleştirmenin ilk hafta sonu pek çok denemeyi kabul etti. Etkinlik 4-5 Mart tarihlerinde 11:00-21:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Daha fazlası için Bağırmak Bu iki etkinlikten de eğlenceli, io9’un fotoğraf galerisine tıklayın!genel-7