Snapchat 'Şehrinizi renklendirin' Holi AR lens filtresi: Bunlar nedir?

Snapchat bunu kutluyor kutsal yeni sezon Arttırılmış gerçeklik filtreler. Bu benzersiz AR filtreleri, şenlik ruhuyla uyumlu sürükleyici deneyimler sunacaklarını iddia ediyor. Snapchat kullanıcıları, platformda sunulan bu yeni mercekler ve deneyimlerle renkli bir kutlama bekleyebilirler. Bu filtrelerle kullanıcılar, yeni ‘Şehrinizi Renklendirin’ dönüm noktası merceği aracılığıyla AR suluboyalarıyla Hindistan’daki şehirleri dönüştürebilir ve çok daha fazlasını yapabilir.

Snapchat Bayram AR filtreler
Şirket, geliştirilmiş bir Holi deneyimi sunmak için dört yeni filtre duyurdu. Bunlar yeni Patlatmaksohbet AR lensleri — ‘Şehrinizi Renklendirin’ dönüm noktası lensi, özel Snap harita devralma, Holi temalı bitmoji moda ürünleri, yerelleştirilmiş çıkartmalar ve Holi AR lensleri. Şirket ayrıca dönüm noktası lenslerinin birkaç görsel temsilini paylaştı.

Snapchat, ChatGPT’yi nasıl benimsedi?
Snap’in sahibi olduğu anlık mesajlaşma platformu Snapchat, kısa süre önce viral yapay zeka tabanlı sohbet robotu ChatGPT’yi platforma entegre etti. Chatbot, Microsoft destekli AI araştırma şirketi OpenAI tarafından başlatıldı. Snapchat’in My AI olarak bilinen sohbet botu, OpenAI’nin ChatGPT’sinin en son sürümü tarafından desteklenmektedir.

Snapchat kullanıcıları, uygulamanın sohbet sekmesinin üstüne sabitlenmiş sohbet robotunu bulabilir. Arkadaşlarla yapılan konuşmaların üzerinde görünecektir. AI chatbot’um yalnızca Snapchat+ aboneleri tarafından kullanılabilir. Snapchat + ayda 3,99 ABD doları karşılığında kullanılabilir.

Ayrıca Oku

OpenAI'nin geliştiricilerin uygulamalarında ChatGPT kullanmasını nasıl sağladığı açıklandı
Snap yakında amp39AR for businessamp39 projesini açıklayabilir

Snap CEO’su Evan Spiegel ayrıca yapay zeka sohbet robotlarının “daha fazla insan için giderek daha fazla günlük yaşamın bir parçası haline geleceğini” tahmin ettiği bildirildi. My AI sohbet robotu, şirketin güven ve güvenlik yönergelerine uymalıdır. Bu, chatbot’un şiddet, küfür, müstehcen içerik veya riskli konular hakkında görüşler içerebilecek uygunsuz yanıtlar vermesini kısıtlar.

Ancak Snapchat’in My AI özelliği, şiir ve makale yazamadığı için ChatGPT’den farklıdır. Şirket, chatbot’unu daha fazla geliştirmeye devam etme sözü verdi. Snapchat kullanıcıları kullanın ve uygunsuz yanıtları bildirin. Yapay zekamın, kullanıcılarla etkileşimler için herhangi bir ipucu veya engeli yok.

GN Ödülleri

FacebooktwitterLinkedin
genel-9