Hiçbir şeyin en yeni ses ürünü, Kulak (çubuk)

Hiçbir şeyin en yeni ses ürünü, Kulak (çubuk)
Fotoğraf: Andrew Liszewski | Gizmodo

Hiçbir şey, arkasındaki şirket Hiçbir Şey Telefon (1), kolunda bir şey var. İnternet yayın dalgalarında dolaşan son sızıntılara göre, boru hattından bir Nothing hoparlörü geliyor.

91 cep tipster aracılığıyla tanıtım amaçlı bir render gibi görünen bir şey yayınladı Kuba Wojciechowski, daha önce gadget sızıntılarıyla işaretlenmiş olan. Hiçbir şey hoparlörü, Android akıllı telefon kardeşi gibi kutulu olacak şekilde tasarlanmış görünüyor. Ayrıca ses ve güç kontrolleri için düğmelere ve yan tarafında “kırmızı vurgulu” bir düğmeye sahiptir; akıllı ev komutları için bir dijital asistanı etkinleştirmek için bir eylem düğmesi olsaydı şaşırmam. Veya belki de hızlı bir sessize alma düğmesidir.

Oluşturma ayrıca ön taraftaki hoparlör kesiklerini de gösterir. 91Mobiles, tweeter’lar ve sub-woofer’lar için yedek olduklarını söylüyor. Apple HomePod gibi piyasadaki diğer akıllı hoparlörlerden farklı değil, ancak Nothing’in sürümü bir hoparlörden çok bir amplifikatöre benziyor. Ayrıca, Nothing sözde hoparlörüne eğlenceli ve estetik bir katkı olabilecek kayan bir LED penceresi de var gibi görünüyor. Mevcut herhangi bir teknik özellik bulunmadığından, yalnızca varsayabiliriz.

Hiçbir şey kesinlikle alay konusu olmadı bir şey bu hafta Twitter akışında. bu ilk tweet bir cihazdaki devreleri test eden bir kalite güvence görevlisine benzer bir şeyi gösterir; arka planda monitöre bakarsanız, ekranda hareket eden bir röntgen görürsünüz. Sanırım bileşenleri görüyorum.

Ufukta güçlü bir şey var.

Ne pişirdiğimizi tahmin edebilir misiniz? pic.twitter.com/QZs9k3Hh4X

— Hiçbir şey) 1 Mart 2023

Ardından gelen iki tweet, böcek bedenlerine karşı aşırı nefretimi harekete geçirdi. bu ilk tweet bir böceğe sahiptir—meslektaşım Andrew Liszewski bunun üç boynuzlu bir gergedan böceği olduğuna inanıyor—şifreli bir emoji mesajıyla birlikte (tarayıcınız bunları gösteremeyebilir): “? dışarı, ? içeri.” bu ikinci etrafta gezinen aynı gergedan böceğinin 10 saniyelik bir klibi. Brüt!

Muhtemelen bu tweet’ler bu sızan konuşmacıdan bahsetmiyor bile. Nothing’in kurucusu ve OnePlus’ın eski kurucu ortağı Carl Pei, geçen yıl bir röportajda söyledi. CNBC şirket, akıllı telefon lansmanıyla Apple’ı ele geçirmeyi planlıyor. Belki de süper havalı akıllı telefonla bütünleşen süper havalı bir hoparlör bu planın bir parçasıdır. Resmi bir açıklama gelene kadar hiçbir şey bilemeyeceğiz.

genel-7