Formula 1 Bahreyn Grand Prix yarın yapılacak, ancak sürücülerin sıralama turlarından önce bir antrenman seansı daha var, bu nedenle dünyanın her yerindeki F1 hayranları için aksiyon dolu bir gün olacak. 74. Dünya Şampiyonası’ndaki tüm antrenman seansları, sıralama turları ve yarışlar göletin bu tarafında özel olarak ESPN 2’de yayınlanıyor, ancak yurtdışından gelenler için ücretsiz bir Bahreyn Grand Prix canlı akışı var. Aksiyonu evinizin rahatlığında canlı olarak nasıl izleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Ücretsiz F1 Bahreyn Grand Prix canlı yayınını izleyin

Bahreyn Grand Prix’si – yarış, sıralama ve tüm antrenman seansları – Avusturya ve Lüksemburg’da ücretsiz olarak yayınlanıyor. Bu, ülkelerde yaşayanlar için harika bir haber, ancak yurt dışına seyahat eden ve aksiyonu yerel dillerinde canlı izlemek isteyen sakinler için yıkıcı – özellikle de evde izlemek ücretsiz olduğunda. Şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan bir Avusturyalının yarışı İngilizce değil de Avusturya dilinde izlemek istemesi çok uygun, değil mi? Bunu bir VPN ile yapmak tamamen güvenlidir (ve yasaldır).

Sadece kurun, bağlanmak istediğiniz konumu seçin, ardından yayını başlatın. Ücretsiz akışlar Avusturya’da ORF Ve Lüksemburg’da RTL Zwee.

Ne yazık ki, diğer ülkelerde ikamet edenler için ücretsiz bir F1 canlı akışı yok. Başka yerlerde, insanların yerel bir yayın ortağı aracılığıyla ayarlaması gerekecek. Yarış, Amerika Birleşik Devletleri’nde ESPN’de mevcuttur ve izlemenin en iyi yolu, yeni müşterilere bir haftalık ücretsiz deneme sunan fuboTV aracılığıyla ESPN’dedir, böylece ilk yarışınızsa Bahreyn Grand Prix’sini ücretsiz izleyebilirsiniz. hizmeti bir dönüş için alma süresi. Diğer bazı seçenekler de mevcuttur.

FuboTV’de F1 Bahreyn Grand Prix canlı yayınını izleyin

Apple TV'de FuboTV uygulama simgesi.
Phil Nickinson/DigitalTrends

ESPN2’ye ve Bahreyn Grand Prix’sine erişmenin en ucuz yolu FuboTV’dir. Bunun nedeni, bir FuboTV ücretsiz deneme sürümü olmasıdır. Daha önce hiç FuboTV abonesi olmadıysanız, tüm Bahreyn antrenmanlarını ve resmi etkinliği kapsayan hizmetten bir haftalık ücretsiz yararlanabilirsiniz. Ücretsiz denemenin ardından FuboTV, hangi paketle gittiğinize bağlı olarak 70 ila 100 ABD Doları arasındadır. Temel plan olan Fubo Pro, ESPN2 de dahil olmak üzere yaklaşık 145 kanal içerir. Diğer kanallar arasında Comedy Central, MTV, Fox News, BET ve daha onlarcası yer alır.

Sling TV’de F1 Bahreyn Grand Prix canlı akışını izleyin

Sling TV akış uygulaması.

FuboTV gibi Sling TV, kablo aboneliğinizi tamamen değiştirmek içindir. İki farklı kablo paketi arasında seçim yapmanızı sağlayarak maliyetleri düşürür. Bu, paketinizi özelleştirebileceğiniz ve gerçekten kullanacağınız kanalları satın alabileceğiniz anlamına gelir; bu, kablo ilk icat edildiğinden beri istediğimiz bir şeydi. Bahreyn Grand Prix’sini izlemek için Sling TV Orange paketine ihtiyacınız olacak. Şu anda ücretsiz bir Sling TV denemesi yok, ancak güzel bir indirim var. Şu anda Sling TV’nin ilk ayı yarı yarıya indirimli – sadece 20 $! Bundan sonra, fiyat ayda 40 dolara kadar çıkacak.

Canlı TV ile Hulu’da F1 Bahreyn Grand Prix canlı akışını izleyin

Canlı TV rehberi ile Hulu.
Phil Nickinson/DigitalTrends

Canlı TV’li Hulu, en iyi akış hizmetlerinden biridir. Hulu’nun programlarının hayranıysanız veya Disney Plus Bundle’a zaten aboneyseniz, bu, ESPN aracılığıyla planınıza canlı sporları eklemenin harika bir yolu olabilir. Ancak unutmayın, Formula 1’in Bahreyn Grand Prix’si yalnızca bu pakette ESPN+ üzerinden mevcut değildir. Canlı TV aboneliği ile ayrı bir Hulu almanız gerekir. Şu anda Live TV ücretsiz deneme sürümüne sahip bir Hulu yok, ancak planlar ayda 70 dolardan başlıyor. Bu fiyat, spor, haber, eğlence ve daha fazlası dahil olmak üzere düzinelerce başka kanala da erişmenizi sağlar.

Canlı TV ile YouTube’da F1 Bahreyn Grand Prix canlı akışını izleyin

Uzaktan kumandayı YouTube'un çalıştığı bir TV'ye doğrultmuş bir kişi.

YouTube TV, ESPN2 izlemek için başka bir seçenektir. YouTube TV, 110’dan fazla temel kanalın yanı sıra belirli TV türleri için eklenti paketleri sunar. ESPN2’yi almak için yalnızca temel YouTube TV aboneliğine ihtiyacınız olacak. Bu temel abonelik şu anda ayda 65 ABD dolarıdır.

Bir VPN ile yurt dışından F1 Bahreyn Grand Prix canlı akışını izleyin

NordVPN şirket adı ve logosu, mavi arka planda beyaz bir daireye karşı mavi dağ zirveleri.

Bahreyn Grand Prix’si hemen hemen her ülkede farklı bir platformda yayınlanıyor. Şu anda yurtdışında bir Amerikalıysanız, muhtemelen bu kanalların hiçbirine erişiminiz yoktur. Merak etme! Yukarıdaki çözümlerden herhangi birini bir VPN ile eşleştirin ve internetinizi eve döndüğünüzü düşünmesi için kandırın. En iyi VPN’in NordVPN olduğunu düşünüyoruz. Akış için en iyi VPN’lerden biri olan güvenli, anlaşılır bir programdır. Şu anda iki yıllık bir plan için% 59 indirim veya ayda 6,69 ABD doları.
genel-19