Destiny 2: Lightfall kampanyasından sonra, size temel Strand yetenekleri verilir, ancak Neomuna’daki Hall of Heroes’daki Pouka Pond’dan el bombaları, Aspect’ler ve Fragmanlar satın almanız gerekir. Strand Meditasyonları, envanterinizde saklanan ve ek yetenekler satın almanıza izin veren para birimidir. Tüm yeteneklerin kilidini açtıktan sonra, yeni bir Egzotik silah olan Final Warning’i elde etmek için bir göreve başlayabileceksiniz. İşte ne bekleyeceğiniz.

Efsanevi kampanyayı tamamlarsanız Nimbus ile konuşarak 300 Strand Meditations kazanacaksınız ve Pouka Pond, kilit açma seçeneklerini başlatmanız için size 500 verecek.

El bombası bölümünde Threadling bombası, Shackle bombası ve Kıskaç bulunur; bu yeteneklerin her biri 50 Strand Meditasyonuna mal olur. bu iki Aspect’lerin her biri 150 Strand Meditations’a mal olur ve 14 Parçanın her biri 200 Strand Meditations’a mal olur. Tek bir sınıfta tüm Strand yeteneklerinin kilidini açmak, alt sınıfınızı kişiselleştirmenize yardımcı olur, ancak aynı zamanda The Final Strand Exotic görevinin de kilidini açar.

Strand Meditations için çiftçilik yaparken, Deterministic Chaos makineli tüfek ve Winterbite kılıcı için Egzotik görevleri almayı unutmayın.

Strand Meditasyonları nasıl farmlanır

Yeşil üçgen taneciklere benzeyen Strand Meditasyonları, genellikle siz veya yakındaki bir oyuncu Strand yeteneklerine sahip herhangi bir yerde düşmanları yendiğinde düşer, bu yüzden onları aldığınızdan emin olun. Neomuna haritanızda işaretli Vex Incursion Zone’daki düşmanların Strand Meditations düşürme şansı daha yüksektir.

Bir düşman savaşçısından Strand Meditation para birimi

Kampanya sırasında, görevler sırasında ve Nimbus ile 18. rütbeye ulaştığınızda, size 200 Strand Meditasyon paketi kazandıran bir miktar alacaksınız. Ancak, bu yine de tüm Strand yeteneklerini elde etmek için yeterli olmayacak, bu nedenle Neomuna çevresinde – özellikle Vex Incursion Zone’da – devriye gezmek, Strand Meditasyonlarını toplamanın en hızlı yoludur.

Devriyeler yedi Strand Meditasyonu verir, Lost Sector sandıkları 12 ödül verir, yüksek değerli hedefler size yedi verir ve Kahramanca halka açık etkinlikler 25 verir. Terminal Overload anahtar sandıkları 100’e kadar düşebilir. Bu faaliyetleri tamamlayarak birkaç tane daha kazanabilirsiniz. Strand alt sınıfınız donanımlıyken Vex Incursion Zone’da bu aktiviteleri yapmak, Strand Meditasyonlarını kolayca elde etmenize yardımcı olacaktır.

Egzotik Son Uyarı nasıl alınır?

The Final Strand Exotic görevini almak için, Pouka Göleti’nden tüm el bombalarını, Aspect’leri ve Fragmanları alarak Strand alt sınıfınızı yükseltmeniz gerekecek. Görevi aldığınızda size Nimbus ile konuşmanızı söyleyecektir.

İkinci adımda, Neomuna’daki Veil Containment’te Strand aşılanmış aygıtları aramanız gerekiyor. Peçe Muhafazası, Neomuna haritasının sol alt köşesindedir; Zephyr Concourse’dan alana girebilirsiniz. Esi Terminali’ne gidin ve Irkalla Kompleksi’ndeki portala girin.

Shadow Legion savaşçılarını ve Colossus’u yenerek Shadow Legion Order’ları aldıktan sonra, Veil spektrometresini almak için Ahimsa Park’taki Typhon Imperator’a gidin. İki dev heykelin birbirine baktığı, parlak bir şekilde aydınlatılmış alana ulaştığınızda, aşağıdaki uzun platforma atlayın ve Veil spektrometresini almak için Tormentor patronunu yenin.

The Final Strand görevi için Typhon Imperator'daki Tormentor patronu
The Final Strand görevi için Typhon Imperator’daki Tormentor patronu

Osiris’in Radiosonde’deki eğitim programını – Headlong kampanya göreviyle aynı – beş dakika 30 saniyeden daha kısa sürede tamamlamanızı isteyen bir sonraki görev adımına geçmek için Pouka Göleti’ni tekrar ziyaret edin. Sefer sırasında olduğundan daha fazla Strand yeteneğiyle ve daha yüksek bir Güç seviyesindeyken, bu hedefi kolayca tamamlayabilirsiniz. Patronu hızla alt etmek için Süper ve yeterince ağır cephaneye sahip olduğunuzdan emin olun.

Final Warning Exotic yardımcı silahını almak için Pouka Pond’a geri dönün.

Ödül: Son Uyarı Egzotik tabanca

Son Uyarı silahı ayrıntıları
Son Uyarı silahı ayrıntıları

Son Uyarı, tetiği basılı tutarak yakın mesafedeki hedefleri işaretlediğinizde Strand patlamalarını ateşleyen birincil Egzotik bir silahtır. Hedefler yüklü bir patlama ile vurulursa, çözülürler. Hepsi Bir Arada içsel özellik hızla yüklenir ve size hedefleri işaretlemeniz için yalnızca birkaç saniye verir. Ayrıca, Pick Your Poison adlı bir özelliğe sahiptir; burada hipfiring, işaretli hedeflere vücut atış hasarını artırır, ancak nişangahları hedeflemek, artırılmış hız sağlar ve ekstra kritik vuruş hasarı verir. Ayrıca, bazı oyuncular Final Warning’in şu anda PvP’de aşırı güçlü olduğundan şikayet ettiler.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1