DC karakteri Salvatore Maroni;  aktör Clancy Brown

Fotoğraf: Jesse Grant/DC Çizgi Romanları; Getty Resimleri (Getty Resimleri)

Gotham’da bir mafya ailesi düştüğünde diğeri yükselir. Merakla beklenen DC Stüdyoları Yarasaadam kopup fırlamak Penguen onu bulduSalvatore Maroni, Çeşitlilik Clancy Brown’ın bildirdiğine göre (John Wick: Bölüm 4) Colin Farrell- filminde düşman karakterini üstlenecek.HBO Max serisini yönetti.

Maroni’nin tutuklanması, Matt Reeves’in görev süresi boyunca birçok kez gündeme getirilen bir şeydi. Yarasaadam. Carmine Falcone (John Tuturro) tarafından satın alınan Gotham yetkilileri tarafından yere serildi. ve hiç şüphesiz yeni bir kira veriliyorhayat düşmanının Riddler tarafından öldürülmesinden sonra. Farrell’in Oswald Cobblepot’una karşı Gotham üzerindeki iddiasını üstlenmek için çıkış yolunu bulması mantıklı. Kült sevgilisiyle tanınan Brown’ın teslim olduğunu görmek heyecan verici. Dağlı ve son zamanlarda tüyler ürpertici derecede sıska bir dönüş yaptı Morg KoleksiyonuDC hayranlarının Gotham’daki en büyük ikinci mafya babası olarak tanıdığı Maroni olarak devreye giriyor, ama aynı zamanda Harvey Dent’e İki Yüzlü köken öyküsünü veren adam. Brown ayrıca çeşitli animasyon projelerinde Lex Luthor’u seslendirdiği için DC Evrenine yabancı değil.

Penguen kadro, Farrell ile birlikte Brown’ın eklenmesiyle birikmeye devam ediyor aşk için yapılmış‘S Cristin Milioti, Enkanto‘S Renzy Feliz, Kağıttan EvMichael Kelly, Genişlik‘S Shohreh Aghdashloo ve Dış Menzil‘S Deirdre O’Connell.

io9, bu DC’de DC Studios hayranlarını güncellemeye devam edecek Elseworlds mülkiyetindeki gelişmeler açıklandı.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7