Capcom, 9 Mart 2023’te 14:30 PST / 17:30 EST’de Capcom’da gerçekleşecek bir Capcom Spotlight canlı buharına ev sahipliği yapacağını duyurdu. Youtube Ve Seğirme kanallar.

Bu canlı yayın, şirketin yaklaşan oyunlarından birkaçı hakkında bazı haberler ve güncellemeler sağlayacak; Resident Evil 4 Remake, Monster Hunter Rise: Sunbreak, Mega Man Battle Network Legacy Collection, Exoprimal ve daha yakın zamanda ortaya çıkan Ghost Trick: Phantom Detective.

Bu oyun listesinde Capcom’un yaklaşan dövüş oyunu Street Fighter 6 eksik. Ancak, Capcom’un orijinal kadro için son üç dövüşçüyü daha yeni açıkladığı göz önüne alındığında, bu şaşırtıcı değil; Zangief, Lily ve Cammy, Capcom’un henüz açıklamak istediği pek bir şey olmadığından şüpheliyim.

Beklediklerime gelince, Exoprimal’i daha çok görmem gerekiyor, çünkü henüz oyuna tam olarak bağlanmadım. Sonra kişisel nedenlerle Resident Evil 4 Remake var; Orijinal oyunu birkaç saatten fazla oynamadım.

Capcom’da 9 Mart 2023 14:30 PST / 17:30 EST’de Capcom Spotlight canlı yayınını kaçırmayın Youtube Ve Seğirme kanallar. Tabii ki, olanlarla ilgili güncellemeler sağlayacağız, böylece kaçırdıklarınız için buraya geri gelebilirsiniz.

oyun-4