Burada Dora filminde görülen Isabela Merced, Alien serisine katılıyor.

Burada Dora filminde görülen Isabela Merced, Alien serisine katılıyor.
resim: en önemli

Ateşle nabız tüfekleri ve seninkini al asit tükürüğü hazır. Yeni Yabancı yönetmen Fede Alvarez’in filmi ikinci başrolünü eklediyani Xenomorph’ları görmeye çok daha yaklaşıyoruz yine büyük ekranda. Önceden, Cailee Spaeny projeye katıldı, ve şimdi de son Hulu hitinde görülen Isabela Merced RosalinVe ayrıca canlı aksiyonda Dora’yı oynayan Kaşif Dora filmi kadrosuna katıldı.

Son teslim tarihi oyuncu kadrosu haberini verdi ama Merced’in kimi oynayacağı ya da tam olarak ne oynayacağı henüz bilinmiyor, filmin hikayesi burada. Bilinen her şey Ridley Scottorijinali yöneten Yabancı en son iki büyük ekran yinelemesinin yanı sıra, Prometheus Ve Uzaylı: Sözleşme, yapımcılığını üstleniyor ve Alvarez yönetiyor. En çok 2013’ü yönetmesiyle tanınır. Evil Dead yeniden yapmak aynı zamanda 2016 hiti Nefes alma

Film hakkında resmi bir şey bilinmediği için resmi olmayan kaynaklara yöneliyoruz. Filmin çağrılabileceğini iddia edenler Uzaylı: Romulus ve bu çekim zaten yapılıyor. Yorum veya açıklama için Fox’un sahibi olan Disney’e ulaştık ve yanıt alırsak bu parçayı güncelleyeceğiz.

Peki bu filmin ne hakkında olabileceğini düşünüyoruz? İlk raporlar şuydu: önceki filmlerle bağlantılı değil. Ama bu nasıl olabilir? X ile karşılaşan diğer insanlarla bir yeniden yapım mı?enomorflar? Alvarez kesinlikle yeniden yapımlar hakkında bir iki şey biliyor. Muhtemelen Dünya’da geçmediğini biliyoruz çünkü Fox zaten üzerinde çalışıyor. yaklaşan Yabancı-temalı TV şovu hangisi Dünya’da geçen filmlerin bir tür ön filmi. Belki bu olur bununla uyumlu mu? Ayrıca Romulus nedir? Bir gemi? Bunların hiçbiri henüz net değil, ancak film gerçekten şu anda çekiliyorsa veya başlamak üzere (ve oyuncu kadrosu kesinlikle bunu gösteriyor), Er ya da geç daha fazlasını öğreneceğimizden eminiz.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7