NEXON bugün, Wars of Prasia’nın yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu. MMORPG oyunu 30 Mart’ta Güney Kore’de PC, Android ve iOS’ta satışa sunulacak.

Wars of Prasia, hem PC hem de mobil platformlarda zengin grafikler ve derinden sürükleyici oynanış ile her zaman, her yerde tadını çıkarabileceğiniz bir oyundur. Oyun, benzeri görülmemiş bir bireysel özgürlük derecesi ile geleneksel MMORPG’lerin kurallarını altüst ediyor. Tüm oyuncuların herhangi bir birliğe katılmasına, kendi bölgesine sahip olmasına ve başkalarıyla birlikte yönetmesine izin verilir.

Wars of Prasia’nın devasa kuşatma haritasında 21 bölge var. Tüm bölgeler benzer değerlere sahiptir, ancak her biri ayrı avlanma alanlarına ve patron zorluğuna ek olarak kuşatma silahlarına sahiptir. Oyundaki bir başka yenilik de, tek bir loncanın birden fazla bölgeyi tekeline almasını engelliyor, bu da oyunculara canavarları keşfetme, yağmalama ve avlama konusunda daha fazla özgürlük sağlıyor.

Ayrıntılar ve en yeni fragmanlar için lütfen Wars of Prasia resmi web sitesini ve YouTube kanalını (yalnızca Korece) ziyaret edin.

Resmi internet sitesi: https://wp.nexon.com/pre-kayıt olmak
Youtube: https://www.youtube.com/@SavaşlarPrasia

Kaynak: Basın Bültenioyun-4