Son Marvel’s Midnight Suns Steam indirimini kaçırdıysanız hemen bir başka indirime geçildiğini bilmek sizi memnun edebilir. Bununla birlikte, önemli bir uyarı var – XCOM yapımcılarının süper kahraman strateji oyunu öncekinden daha büyük bir indirimle işaretlenmiş olsa da, satın almak zorunda kalacağınız için aslında önceki satıştan biraz daha fazla ödeyeceksiniz. pazarlık yapmak istiyorsanız, ek kozmetik dış görünümlere sahip bir sürüm.

2K yayıncı promosyonunun bir parçası olarak oyunun bir hafta sonu ücretsiz oynandığı önceki Midnight Suns indiriminde, oyunun hem standart hem de efsanevi sürümleri için %40 indirim uygulanmıştı. Bu, temel sürüm için £30 GBP / $36 USD veya Deadpool, Venom, Storm ve herkesin favori anti-kahraman Michael Morbius dahil olmak üzere tüm DLC paketlerini size sağlayan sezon geçişli tam paket için £54 / $60 ödeyeceğiniz anlamına gelir. .

Şimdi, %50 indirim olarak işaretlenmiş bir satış olsa da, aslında bu sürümlerin hiçbirini içermiyor – bunun yerine, indirimdeki tek sürüm, 34,99 £ / 39,99 $ karşılığında edinilebilen Marvel’s Midnight Suns digital+ sürümüdür. Temel oyunun yanı sıra, bu aynı zamanda size oyunun temel karakterleri için on bir ‘premium görünüm’ kazandırır. Genellikle 69,99 £ / 79,99 $ olarak fiyatlandırılan bu sürüm, daha önce indirimdeydi, ancak son anlaşma turunun dışında bırakıldı.

Fiyatta büyük bir fark yok ama ilk %40’lık indirimi gören ve daha derin bir indirim beklemeye karar veren biriyseniz, bu %50 indirimin aslında size biraz daha pahalıya mal olacağını unutmayın. Ancak yine de katılmak istiyorsanız, Marvel’in Midnight Suns dijital+ sürümü çıktı satılık 15 Mart’a kadar Steam’de.

Midnight Suns incelememiz, taktik RPG oyunu ve sosyal buluşma simülatörünün karışımı hakkında sevilecek çok şey buldu, bu nedenle, Marvel bilgisine ilginiz varsa, bu gözden kaçan süper kahraman oyununu almak için kesinlikle birçok neden var. Midnight Suns seviye listemize göz atın ve en iyi Midnight Suns hediyelerine rehberlik edin, bunu yaparsanız başarıya hazır olacaksınız.oyun-2