Disney+ Hotstar, platformunda Mart 2023’te yayınlanacak 39 film ve şovdan oluşan bir liste duyurdu. Bu ayın en büyük çekilişi, Jimmy ile birlikte 13’ünde, 5:30am IST’de canlı olarak izlenebilecek olan 2023 Oscar törenidir. Kimmel sunuculuğa geri dönüyor. RRR’nin ‘Naatu Naatu’ parçası bu yıl En İyi Orijinal Şarkı kategorisinde aday gösterildi. Besteci MM Keeravani’nin bu hafta başlarında doğruladığına göre, Rahul Sipligunj ve Kaala Bhairava şarkıyı bir grup dansçıyla birlikte sahnede canlı olarak seslendirecek.

Manoj Bajpayee, Batra ailesinin 34 yıllık evlerinde geçirdikleri son dört günü konu alan bir aile draması olan Gulmohar ile Mart 2023’te Disney+ Hotstar’ın Hindistan kataloğunun başında yer alıyor. Kıdemli aktris Sharmila Tagore’un 13 yıl sonra oyunculuğa dönüşünü simgeleyen film şimdi izlenebilir. Hotstar Specials dizisinden, saç dökülmesinden kaynaklanan düşük özgüven, çiftler arasındaki tartışmalar ve film hayran gruplarının başının belaya girmesi gibi kişisel sorunları ele alan bir kısa öyküler antolojisi olan Anger Tales var. Tüm bölümler 9 Mart’ta çıkacak. Bir de Mohanlal liderliğindeki Malayalam filmi Alone var ve onu COVID-19 salgınının ortasında yeni kiralanmış perili bir dairede mahsur kalmış halde görüyor. Bu arada, Aashiqana bu ay üçüncü sezonuna devam ediyor.

The Mandalorian 3. Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

sıcak yıldız yürüyüşü sonumuz sıcak yıldız yürüyüşü sonumuz

Joel (Pedro Pascal) ölümcüle yakın yarasının iyileşme sürecindedir.
Fotoğraf Katkısı: HBO/ The Last of Us

Pedro Pascal hayranları bu ay bir ziyafet içinde. mandaloryalı Mandalore gezegeninde kaybettiği onurunu geri kazanma umuduyla Grogu/Bebek Yoda ile çok çok uzaklardaki galaksilere yolculuk ederken üçüncü sezon için geri döndü. Darksaber’ın yeni sahibi olarak, Bo-Katan Kryze (Katee Sackhoff) silahları ondan almayı umduğundan, Din Djarin için tehlike artık daha yüksektir. The Mandalorian 3. sezonun yeni bölümleri her Çarşamba 1:30pm IST’de yayınlanır. Ellie’nin (Bella Ramsey) bir grup tanrıyla başı belaya girerken, karakteri Joel neredeyse ölümcül yarasının ardından sersemlemeye devam ederken, Pascal ayrıca 6 Mart Pazartesi günü The Last of Us’ın yeni bölümünde görünecek. – korkan, yamyam hayatta kalanlar. Dokuz bölüm uzunluğundaki sezon, bu ayın sonlarında 13 Mart’ta sona eriyor.

James Cameron’ın aynı adı taşıyan 1994 yapımı filmine dayanan True Lies, kocası Harry’nin (Steve Howey) çok yetenekli bir uluslararası casus olduğunu şok edici bir şekilde keşfeden, canı sıkkın, banliyöde yaşayan bir ev hanımı olan Helen Tasker’ı (Ginger Gonzaga) konu alıyor. Sırrı açığa çıkınca, çok geçmeden onun ortağı ve ekip üyesi olarak işe alınır ve çeşitli gizli görevlere çıkar. True Lies’ın yeni bölümleri her Perşembe yayında. İlişki terapisti ve anne olan Paige Alexander’ı (Kerry Washington) konu alan yarım saatlik komedi UnPrisoned’ı 12 Mart’ta izleyin. Babası hapisten çıkıp eve taşındığında rutini sarsılır. 12 Mart’ta Disney+ Hotstar’da.

Kadınlar Ayı münasebetiyle Marvel Studios, ikonik süper kahramanlara filmler ve TV dizileri aracılığıyla hayat veren hem ekrandaki hem de ekran dışındaki kadın yaratıcıları selamlayan bir belgesel dizisi yayınlıyor. MPower’ın dört bölümü de 8 Mart’ta Disney+ Hotstar’da. Bu arada Robin Roberts, Hollywood’un önemli kadın figürleriyle sohbet ettiği Emmy ödüllü dizisi ‘Turning the Tables with Robin Roberts’ın yeni sezonuyla geri dönüyor. Dört bölümün tamamı 15 Mart’ta yayınlanacak.

Ayrıca, popüler olmayan 16 yaşındaki Asyalı Amerikalı bir lise öğrencisini, okulun basketbol yıldızına eve dönerek smaç atabileceğine dair iddiaya giren konu alan bir spor drama filmi olan Chang Can Dunk’ı da kaçırmayın. Akranlarının boyu – 1.80′ – üzerindeki alaylarıyla başlayan şey, kısa sürede onun için okulun yeni yıldızı olma ve umarız aşkını etkileme saplantısına dönüşür. Chang Can Dunk, platformda 10 Mart’ta yayınlanacak.

Mart 2023’te K-drama kategorisini dolduran, bir kadının merhum babasının metresinin oğluna aşık olduğu Call It Love’dır. Yeni bölümler her Cuma yayınlanıyor. Sonra Pandora var: Cennetin Altında, Hong Tae-ra’nın (Lee Ji-ah) kayıp anıları yeniden su yüzüne çıkıyor ve ona yanlış yapanları yok etmeye çalıştığı bir intikam öyküsünü ateşliyor. Dizi, 11 Mart’ta Disney+ Hotstar’da başlıyor.

Disney+ Hotstar Mart 2023 sürümleri — tam liste

Bununla birlikte, Mart 2023’te Disney+ Hotstar’a gelecek filmlerin ve TV şovlarının tam listesi burada. Disney+, Hulu ve FX orijinallerini kalın harflerle işaretledik.

1 Mart
mandaloryalı: 3. Sezonhaftalık
Star Wars: The Bad Batch: 2. Sezonhaftalık
Büyük Bahis: 2. Sezonhaftalık
Aşk Deyin: 1. SezonBölüm 3-4, haftalık
9-1-1: Lone Star: 4. Sezonhaftalık
Will Trent: Sezon 1
Sevgili Ishq: 1. SezonPzt–Cts, haftalık
Aashiqana: 3. SezonPzt–Cts, haftalık
Hindistan – Avustralya 3. Test — 5. Günün 1. Günü

2 Mart
Abbott Elementary: 2. Sezon, haftalık
How I Met Your Dad: 2. Sezonhaftalık
Henüz Ölmedi: Sezon 1haftalık
Gerçek Yalanlar: 1. Sezonhaftalık
Kar yağışı: Sezon 6haftalık

3 Mart
Gülmohar
Yalnız
Alaska Daily: 1. Sezonhaftalık
Grey’s Anatomy: 19. Sezon, haftalık
Hansika’s Love Shaadi Draması: 1. Sezonhaftalık

4 Mart
Tokyo İntikamcıları: 2. Sezonhaftalık

6 Mart
Family Guy: 21. Sezon, haftalık
Tuttuğunuz Şirket: 1. Sezonhaftalık
The Great North: 3. Sezon, haftalık
The Last of Us: 1. Sezon, haftalık
Simpsonlar: 34. Sezon, haftalık

7 Mart
Yükselen Sesler: Sonsuza Kadar Wakanda Müziği: Sezon 1haftalık
9-1-1: Sezon 6haftalık
Dikkatli Göz: 1. Sezonhaftalık

8 Mart
MPower: 1. Sezon, 1-4. Bölümler

9 Mart
Öfke Masalları: 1. Sezon
Hindistan – Avustralya 4. Test — 5. Günün 1. Günü

10 Mart
Chang Can Dunk
Koş Bebek Koş

11 Mart
Pandora: Cennetin Altında: 1. Sezon, Cumartesi-Paz, haftalık

12 Mart
Prisoned: 1. Sezon

13 Mart
2023 Oscarları

15 Mart
Robin Roberts ile Tabloları Çevirmek: 2. Sezon, 1-4. Bölümler

17 Mart
Bono & The Edge: Bir Tür Eve Dönüş, David Letterman ile

26 Mart
Burada: 1. Sezon

31 Mart
Balo Anlaşması
Doogie Kamealoha MD: Sezon 2haftalık

Mart boyunca
Premier Lig 2022–23
Kahraman ISL 2022–23


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi’nde Samsung, Xiaomi, Realme, OnePlus, Oppo ve diğer şirketlerden en son lansmanların ayrıntıları ve haberleri için MWC 2023 merkezimizi ziyaret edin.genel-8