Spider-Man: Across the Spider-Verse, Spider-Man India’yı seslendirmesi için Karan Soni’yi seçti. The Hollywood Reporter’a göre, taksi şoförü Dopinder’ı oynamasıyla tanınan Deadpool yıldızı, hareketli Mumbai ve şehrin görsel bir karışımı olan Mumbattan’da yaşayan web gezgininin alternatif bir Earth-50101 versiyonu olan animasyonlu Pavitr Prabhakar’a hayat verecek. Manhattan şehirleri. Hem karakter hem de boyut için sanat tarzı, muhtemelen sulu boya paleti içeren 1970’lerin Hindistan çizgi romanlarına dayanmaktadır. Film, Oscar ödüllü Spider-Man: Into the Spider-Verse’nin devamı niteliğinde ve Haziran ayında gösterime girmesi planlanıyor.

Deneyimsiz olanlar için Pavitr Prabhakar, Spider-Man: India çizgi roman serisiyle 2004 yılının sonlarında Peter Parker’ın hikayesine benzer olay örgüsünü takip ederek ilk kez sahneye çıktı. . Hikaye devam ederken, bir grup zorba tarafından kovalanırken karşılaştığı eski bir yogiden Örümcek güçlerini aldı. Tıpkı Parker gibi, Prabhakar’ın amcasının ölümü, onda güçlerini iyilik için kullanma fikrini uyandırır ve kısa süre sonra yerel bir suç lorduna karşı mücadeleye karışır. Fiziksel görünümüne gelince, ortak yapımcılar Phil Lord ve Christopher Miller, bu yılın başlarında Spider-Man: Across the Spider-Verse’deki karakter için bazı konsept çizimlerini ortaya çıkardılar. İçinde Prabhakar, uzun, dalgalı saçları maskenin dışına sarkarken bir tür mavi dhoti ile spor yaparken görülebilir.

İkili daha önce Spider-Man: Across the Spider-Verse’in izleyicileri yeni bir boyuta her girdiklerinde “şaşırtmak” amacıyla altı ana sanat stiline sahip olacağını doğrulamıştı. Örneğin, Gwen Stacy’nin (Hailee Steinfeld) Earth-65’i, çizgi roman kapaklarını anımsatan sulu boya stilini taşıyor. A römork geçen yıldan itibaren Miles Morales’in (Shameik Moore) Stacy tarafından boyutlar arası bir maceraya sürüklendiğini ortaya çıkardı ve bu, Insomniac’ın video oyunlarından olanlar da dahil olmak üzere Spider-Man’in çok sayıda başka versiyonuyla karşılaşmalara işaret ediyor. Daha önce Spider-Man: Into the Spider-Verse’in kredi sonrası sahnesinde Miguel O’Hara/Spider-Man 2099’u seslendiren Oscar Isaac, bu devam filminde geri dönüyor ve Morales ile boyutlar arası dövüşürken görülebiliyor.

Spider-Man: Across the Spider-Verse’de ayrıca Jason Schwartzman (Fransız Sevk) gizemli zaman atlamalı kötü adam Spot rolünde, Daniel Kaluuya (Nope) Spider-Punk rolünde ve Issa Rae (The Lovebirds) bildirildiğine göre Jessica Drew namı diğer Örümcek Kadın’ı seslendiriyor.

Bu ayın başlarında, Amazon Studios’ta “1930’ların New York City’sinde daha yaşlı, kır saçlı bir süper kahramana” odaklanan bir Spider-Man Noir canlı aksiyon dizisinin üzerinde çalışıldığını iddia eden raporlar ortaya çıktı, ancak maske altında da olmayacağız. Peter Parker’ı görmek. Oren Uziel (Mortal Kombat), gösteriyi yazmak ve yürütücü yapımcılığını üstlenmek için eklenmiş. Silk namı diğer Cindy Moon’a dayanan bir dizi olan Silk: Spider Society’nin de geliştirme aşamasında olduğu bildiriliyor.

Spider-Man: Across the Spider-Verse 2 Haziran’da dünya çapında vizyona giriyor. Animasyon filmi Hindistan’da İngilizce, Hintçe, Tamilce ve Telugu dillerinde gösterime girecek.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi’nde Samsung, Xiaomi, Realme, OnePlus, Oppo ve diğer şirketlerden en son lansmanların ayrıntıları ve haberleri için MWC 2023 merkezimizi ziyaret edin.genel-8