bu Ormanın Oğulları konserve açacağı oyunda envanterinizdeki iştah açıcı olmayan bazı yiyeceklere erişmek için kullanılabilir, ancak yamyam dolu bir adada mahsur kaldığınızda telaşlı olamazsınız – bazen kedi maması insan etinden daha iyidir.

Sons of the Forest’ta yiyecek konservesi açmak için konserve açacağı yerini bulmanız gerekecek. Ormanın Oğulları kürek ve halat tabancası gibi şeylerin öncelikli olduğu hayatta kalma oyunundaki en önemli öğelerden biri olmayabilir, ancak yerini bulmak zor olmadığı için seyahatlerinizde peşinden gitmenizi öneririz. Ne de olsa, karnınız guruldadığında ve sadece açmazsanız açamayacağınız yiyecek tenekeleriyle sıkışıp kaldığınızda öfkeleneceksiniz. İşte Ormanın Evlatları’nın konserve açacağı konumunu bulmak için nereye gidileceği ve nasıl kullanılacağı burada.

Ormanın Oğulları konserve açacağı konumunu nerede bulabilirim?

Ormanın Oğulları konserve açacağı, korku oyununun en önemli öğeleri gibi, Ormanın Evlatları haritasının doğu tarafında bulunur. Yine de işaretli değil, bu yüzden büyük açık dünya oyununda rastlayacak kadar şanslı olmadığınız sürece bulması en zor konumlardan biri.

Yukarıdaki resimde, küçük bir su kütlesinin yanında ve bir mağara girişi ile ilgi çekici noktaya yakın olan konuma gidin. vardır GPS izleyicinizde işaretlenmiştir. Burada, Ormanın Evlatları’nın konserve açacağı talihsiz bir kampçının cesedinin yanında bulunduğu küçük kampı bulacaksınız. Elverişli bir şekilde, burada birkaç kutu yiyecek, bazı golf topları ve ilginç bir koleksiyon bulabilirsiniz.

Ormanın Oğulları konserve açacağı konumu: Resimde, envanter ekranında bir kutu yiyecek açmak için konserve açacağı kullanan oyuncuların elleri gösterilmektedir.

Ormanın Oğulları konserve açacağı nasıl kullanılır?

Konserve açacağını kullanmak için envanterinizdeki bir teneke ile birleştirmelisiniz. Tuş bağını değiştirmediyseniz ‘I’ düğmesini kullanarak envanterinizi tamamen açın ve ardından konserve açacağı ve bir kutu yiyecek üzerine sağ tıklayın. Her iki öğe de matınızın ortasındaki üretim alanına yerleştirilecektir. Öğeleri ‘birleştirmek’ için dişli çark simgesine basın ve kutunun içindekileri tüketebileceksiniz. Yine de gerçekten yemeniz gerekene kadar bunu yapmaya zahmet etmeyin ve çürümüş kurtçuk yiyemeyeceğiniz için yiyecekleri mümkün olduğu kadar uzun süre taze tutun.

Sağlam bir başlangıç ​​yapan Sons of the Forest, yılın en iyi bilgisayar oyunlarından biri olabilir, ancak erken erişimde olduğunu unutmayın, yani sorunsuz değil. Ormanın Evlatları incelememizde bunu ve bu konuda sevdiğimiz şeyleri tartışıyoruz, ancak zaten kendi kararınızı verdiyseniz, o zaman belki de Ormanın Evlatları için bazı ipuçlarına veya Endnight’s’ta inşa etme konusunda bazı tavsiyelere ihtiyacınız var. son Oyun.oyun-2