Battle Chasers 20 Yıl Sonra Yeni Hikayelerle Geri Dönüyor başlıklı makale için resim

resim: Resim Çizgi Romanları

İki yıldan fazla bir süre önce, Savaş AvcılarıJoe Madureiraile tanınan “gizemli punk” macera serisi ağır salıverme hızı– hayranların sonucunu asla göremediği bir uçurumun üzerinde sona erdi. Şimdi, en sonunda, Madureira nihayet teslim ediyor.

io9 bunu münhasıran onaylayabilir Savaş Avcıları # 10, fantastik seri için yeni bir hikaye örgüsü başlatarak, yayına giden uzun, uzun yolunu bu Haziran’da tamamlayacak. 90’ların sonlarında Wildstorm’dan atlamış olan Image – ki, üç yıllar önce, serinin ilk dokuz sayısının bir antolojisini yayınladı ve birden fazla baskı aldı – seriyi yayınlayacak ve Ludo Lullabi de sanat kitabına katılacak.

Savaş Avcıları Karısının yasını tutmak için kılıcını bırakan Garrison adlı efsanevi bir kılıç ustasını takip ediyor. Ancak Red Monika adlı bir haydutun görevi ters gidince ve bir hapishane firarında dört güçlü kötünün serbest kaldığını gördükten sonra Garrison, avlanmak için Gully adında bir çift sihirli eldivenli genç bir kız, Knolan adında bir büyücü ve dev savaş golemi Calibretto ile iş birliği yapar. onları aşağı indirin ve saldırılarını durdurun. Yeni hikaye örgüsü, “Savaş Yasası”, Garrison ve Monika’nın, Martial Paladins adlı doğaüstü katillerden oluşan bir çeteyle savaşmak için birlik olmaya zorlandığını görüyor.

Battle Chasers 20 Yıl Sonra Yeni Hikayelerle Geri Dönüyor başlıklı makale için resim

resim: Resim Çizgi Romanları

Madureira, yıllar önce aniden sona erdiğinden beri dizi hakkında düşünmemiş değil. 2017’de, sıra tabanlı RPG için ortam yeniden canlandırıldı. Savaş Avcıları: Gece Savaşıve yazarın çizgi romana dönüşün ötesinde uyarlama planları yaptığından beri. “Yıllar boyunca heyecan seviyesinden gerçekten etkilendim. Savaş Avcıları Madureira, io9’a yaptığı açıklamada, “ilk sürümünden sonra hala onlarca yıl üretiyor” dedi. “Başarısı ile Savaş Avcıları oyun gece savaşı ve yapım aşamasında olan bir TV programı, yeni kitaplar bırakmak için mükemmel bir zaman gibi geldi. Bu karakterlerle tekrar çalışmak ruhumun bir kısmını iyileştirdi ve Ludo’nun çizimleri o kadar inanılmaz ki, okuyucuların onu ele geçirmesini sabırsızlıkla bekliyorum.”

Savaş Avcıları #10 nihayet 14 Haziran’da çizgi roman mağazalarında ve dijital olarak yayınlanacak. Burada, io9’da ilk çıkışını yapan, uzun zamandır beklenen sayının özel önizlemesini görmek için tıklayın!genel-7