Destiny 2’nin yeni Lightfall genişlemesiyle ilgili en heyecan verici şeylerden biri, oyuncuların düşmanlarını moleküler düzeyde şeritlere ayırmasına olanak tanıyan yeni bir Darkness alt sınıfı olan Strand’ı tanıtmasıdır. Strand, güçlü bir saldırı aracı olmasının yanı sıra, bir kıskaç oluşturmak, kendinizi ekstra bir zırh koruması katmanıyla güçlendirmek, düşmanları havada asılı tutmak ve hasarlarını ciddi şekilde azaltmak için de yararlı olabilir.

Ondan önceki Stasis gibi, Strand da onu çeşitli oyun modlarında ve etkinliklerde kullanmadan önce kazanmanız gereken bir şey. Bu kılavuzda, Destiny 2: Lightfall’da Strand’ın kilidini açmak için yapmanız gereken her şeyin yanı sıra alt sınıfın Aspect’lerini, Fragmanlarını ve ek yeteneklerini nasıl açabileceğinizi ele alacağız.

Destiny 2 Lightfall: Strand alt sınıfının kilidi nasıl açılır

(İmaj kredisi: Bungie)

Strand’ı Destiny 2’nin tüm içeriğinde kullanabilmeniz için önce kilidini açmanız gerekir. Bu, Destiny 2: Lightfall senaryosunu tamamen tamamlayarak elde edilebilir.. DLC’yi satın aldıktan sonra oyuna ilk giriş yaptığınızda kampanyayı başlatmanızın isteneceğini unutmayın, ancak daha sonra başlatmak isterseniz, bunu şu şekilde yapabilirsiniz: Yönetmen ekranında Neptün’ü seçmek.genel-20