Microsoft Office 2021 şu anda GameSpot Anlaşmaları aracılığıyla (StackCommerce aracılığıyla) yalnızca 30 ABD Doları karşılığında satışta. Anlaşma hem PC hem de Mac kullanıcıları için geçerlidir. PC’de, alacaksınız Microsoft Office 2021 Profesyonel, oysa Mac kullanıcıları için bir anahtar alacak Ev ve İş sürümü. Bu fiyat yalnızca bugün, 28 Şubat’ta mevcuttur ve StackCommerce tarafından sunulan en iyi fiyatla eşleşir.

Öğrenciler ve sürekli gelişen bir üretkenlik paketine fazla ihtiyacı olmayanlar için özellikle iyi bir anlaşma. Bu günlerde, Microsoft Office en çok Microsoft 365 aboneliği olarak satılmaktadır. Aslında, Microsoft 365’e bir yıllık erişim için Microsoft Office 2021’i alarak harcayacağınızdan daha fazlasını harcarsınız. En iyi yanı, anahtarı kullandığınızda lisansı elinizde tutmanızdır.

Windows için Microsoft Office 2021 Professional’ın içerdiği yazılımlara bir göz atın:

  • Microsoft Office Kelimesi
  • Microsoft Office Excel’i
  • Microsoft Office PowerPoint’i
  • Microsoft Office Outlook
  • Microsoft Office Ekipleri
  • Microsoft Office OneNote
  • Microsoft Office Yayıncısı
  • Microsoft Office Erişimi
  • Skype Kurumsal

Mac sürümü, Publisher, Access ve Skype Kurumsal dışında yukarıda listelenen her şeyle birlikte gelir. Ayrıca Teams’in yalnızca “temel” sürümünü Mac lisansı ile alırsınız. Çoğu kullanıcının Word, Excel ve PowerPoint için Microsoft Office satın aldığı düşünülürse, bu tavizler muhtemelen anlaşmayı bozmuyor.

Microsoft Office 2021’i satın almanın, Microsoft 365 abonelerine sunulan düzenli yazılım güncellemelerini almayacağınız anlamına geldiğini belirtmekte fayda var. Yine, bu muhtemelen çoğu insan için büyük bir anlaşma değil, çünkü 30 ABD doları yalnızca Microsoft Word için bile bir pazarlık ve Office’in 2021 sürümü bugün hala mükemmel.

Lisansınızı satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde kullandığınızdan veya kullanılmamış bir kodu mağaza kredisi olarak iade ettiğinizden emin olun. Promosyonun uzun süre devam etmesi beklenmiyor ve bu, perakendecinin tatil indiriminden bu yana StackCommerce aracılığıyla sunulan en düşük fiyat.

Açıklama: GameSpot Fırsatları vitrin, GameSpot’un bağlı ortaklarından biri olan StackCommerce tarafından yürütülür. Siparişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen temas etmek StackCommerce.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1