MWC 2023 sırasında, yeni Xiaomi 13 serisi, diğer şeylerin yanı sıra nihayet Avrupa’da resmi olarak sunuldu. Akıllı telefonlar, Xiaomi Watch S1 Pro ve Xiaomi Buds 4 Pro ile birlikte sunuldu ve 8 Mart’tan itibaren mağazalarda satışa sunulacak. Ancak yine de 12 Mart’a kadar çeşitli ön sipariş bonuslarını güvence altına alabilirsiniz ve bu yazıda ne aldığınızı ve cihazları nereden satın alabileceğinizi öğreneceksiniz.

Yeni Xiaomi 13 serisi ile ilgileniyorsanız, nihayet 26 Şubat’tan bu yana ön sipariş verebilirsiniz. Media Markt, Saturn ve Amazon’da “Mi Store”a ek olarak heyecan verici ekstralar da alabileceğiniz çok sayıda teklif var. Xiaomi 13 Pro için 1299,90 Euro’ya kadar Lite sürümü için 499,90 Euro’luk bir başlangıç ​​​​fiyatı hesaplamalısınız.

Cihazlar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, NextPit’te ilgili makaleleri de bulacaksınız. Xiaomi 13’ü uygulamalı olarak inceleyebildik ve Xiaomi 13 Pro incelememiz, amiral gemisinin güçlü yanlarını açıkça gösteriyor. Xiaomi 13 Lite ile ilgileniyorsanız, meslektaşım MaTT sizin için en önemli bilgilere hazır.

İçindekiler:

Xiaomi 13’ü “Mi Store”dan satın alın.

Yeni Xiaomi 13 serisini resmi Xiaomi mağazası “Mi Mağazası”nda ön sipariş verirseniz, tüm cihazlar için iki kat “Mi Puanı” alacaksınız ve üreticide ticaret yaparsanız tekrar nakit parayı güvence altına alabilirsiniz. kullanır. Tek yapmanız gereken eski akıllı telefonunuzu göndermek ve daha sonra eski cihaza bağlı olarak değişen satın alma fiyatı üzerinden karşılık gelen bir indirim alacaksınız.

Ancak eklemelerde farklılıklar vardır. Xiaomi 13 Lite’ı satın aldığınızda bir çift Redmi Buds 4 alırken, Standart varyant ve Xiaomi 13 Pro, üstte “Xiaomi Fotoğraf Yazıcısı 1S”. Ayrıca Mi Store’dan hediye olarak bir ürün daha alacaksınız. Bunlar, Mi Taşınabilir Bluetooth Hoparlör, Redmi Smart Band 2, Redmi Buds 3 veya Mi Camera 2K gibi seçilmiş ürünlerdir. Alışveriş sepetinde hangi ücretsiz cihazların mevcut olduğunu kolayca kontrol edebilirsiniz.

Akıllı telefonların her biri, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı renk çeşitlerine sahiptir. Xiaomi 13 Pro ile Seramik Siyahı ve Seramik Beyazı arasında seçim yapabilirsiniz, Xiaomi 13 ise Siyah, Beyaz ve Flora Yeşili versiyonlarıyla gelir. Xiaomi 13 Lite ise siyah, beyaz ve mavi renklerde geliyor.

Yeni Xiaomi 13 serisini Amazon, Media Markt ve Saturn’de güvenceye alın

Ayrıca Amazon, Media Markt ve Saturn’den yeni nesil akıllı telefonlar için ön sipariş verebilirsiniz. Burada benzer ön sipariş bonusları alırsınız, ancak satın aldığınızda Xiaomi 13 Lite, ücretsiz tomurcuk yok. Diğer iki varyant için, akıllı telefonunuzu 16 Nisan’dan önce kaydettirirseniz, Xiaomi Fotoğraf Yazıcısı 1S’yi alacaksınız. Tarife ile bir Xiaomi 13 satın almayı tercih ederseniz, Media Markt ve Saturn de size bu seçeneği sunuyor ancak bununla ilgili daha fazla bilgiyi makalenin ilerleyen kısımlarında öğreneceksiniz.

Ne yazık ki, Xiaomi 13 Lite’ın Amazon’da görünüp görünmeyeceği ve ne zaman görüneceği henüz bilinmiyor. Yine de akıllı telefonu size ait olarak adlandırmak istiyorsanız, alternatif olarak Mi Store’un yanı sıra Media Markt ve Saturn’e sahipsiniz.

Xiaomi 13’ü tarife ile sipariş edin

Yeni Xiaomi 13 serisinin tüm masraflarını bir kerede karşılamak istemiyorsanız, tarife teklifi iyi bir seçimdir. Çünkü burada aylık toplam maliyetin sadece bir kısmını ödüyorsunuz ve bunun üzerine hemen başlayabileceğiniz bir cep telefonu tarifesi alıyorsunuz. Yeni Xiaomi amiral gemisi henüz Deutsche Telekom veya Vodafone tarafından listelenmedi, ancak o2 şimdiden ilk anlaşmaları sunuyor.

Burada da Xiaomi 13 Lite’ı satın aldığınızda ekstra bir şey bekleyemezsiniz. Sağlayıcı, gerekli ek ödemeyi tüm modeller için bir avroya indirdi ve bağlantı ücretlerinden feragat etti. Ek olarak, standart modeli veya Pro sürümünü seçerseniz burada Xiaomi Fotoğraf Yazıcısı 1S’yi de alacaksınız. Ancak Media Markt ve Saturn’de uygun Freenet teklifleriyle çeşitli tarife anlaşmaları da var.

Saturn ve Media Markt’ta bulunan tarifeler arasında fiyat farkı yoktur. Yalnızca mevcut veri hacminde ve seçilen ağda farklılıklar vardır. Ancak yine de her biri için 39,99 Euro bağlantı ücreti ödemeniz gerektiğini unutmayın. Öte yandan, buradaki etkin maliyetler çok düşüktür, bu nedenle örneğin Xiaomi 13 Pro, yalnızca 37 sentlik ek aylık maliyetlerle sonuçlanır.

Xiaomi Watch S1 Pro ve Xiaomi Buds 4 Pro’yu Satın Alın

Xiaomi Watch S1 Pro ve Xiaomi Buds 4 Pro da dün resmi olarak tanıtıldı ve şimdi Mi Store’da satın alınabilir. Bu iki teklifle, iki kat Mi Puanı da güvence altına alabilirsiniz. Xiaomi Buds 4 Pro için üretici 249,99 Euro’ya, akıllı saat ise sadece 299,99 Euro’ya mal oluyor. Akıllı saatin neler yapabileceğini yazımızda bulabilirsiniz. Xiaomi Watch S1 Pro’nun İncelenmesi.

Yeni Xiaomi cihazlarıyla ilgileniyor musunuz?

Peki ya seninle? Resmi sürümü dört gözle mi bekliyorsunuz yoksa üreticinin orta kademe oyuncularını mı kullanmayı tercih ediyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27