Ormanın Oğulları’nda sizi bekleyen pek çok sürpriz var. Bunlardan biri, birdenbire ortaya çıkan mayo giyen bir kadın olan Virginia. Tuhaf olan, bir mutant olduğu için üç kolu ve üç bacağı olması. Doğru olanı yaparsan, sonunda sana katılabilir. İşte Mutant Leydi Virginia ile arkadaş olmanıza yardımcı olacak rehberimiz, böylece Ormanın Evlatları’nda arkadaşınız olabilir.

Ormanın Oğulları’nda Virginia nerede bulunur?

Virginia’yı Ormanın Oğulları’nda bir arkadaş yapmak istiyorsanız, bir numaralı kural ona saldırmaktan veya onu öldürmekten kaçınmaktır. Kampanyanın başlarında, 2. Gün civarında ortaya çıkıyor. Helikopter kaza alanına geri döndüğünüzde muhtemelen ona rastlayacaksınız. Elinde bir silah varsa kendini savunmak için kollarını kaldıracak ama yine de kaçacaktır. Aslında, ona yaklaşmaya çalışırsan, o sadece kaçacaktır.

Virginia, kampanyanın başlarında helikopter kazası mahallinin yakınında ortaya çıkıyor. Ona saldırma ya da onu öldürme. Onu kovalamayın bile.

Virginia, Ormanın Oğulları’ndaki sözde “mutant hanımefendi” olduğundan, onu bir düşman sanabilirsiniz. Saldırmaya çalışırsan, yaralı bir duruma düşecek. Onu canlandırabilirsin, ama yine de bunun için koşacak. Bu, ileride sizi nasıl algıladığını etkileyebilir. Tersine, sonunda onu öldürürsen, sonsuza dek gitmiş olacak.

Virginia ile nasıl arkadaş olunur ve sana güvenmesi sağlanır

Helikopter kaza alanı, Virginia ile karşılaşacağınız ilk alandır, ancak o aynı zamanda sahilde (mağarasız olan) ve basamaklı şelalelerde/Riverlands’de de görünebilir. İkinci konum, onu nasıl işe aldığımızdır. Yeşil bir işarete, İp Tabancası/Haç bulunan mağaraya ve Şok Batonlu gölete yakın. Teknik olarak bir resimde gösterilen alandır. tanıtım resmi bu onu gösteriyor.

Virginia, haritanın Sersemletme Batonunu alabileceğiniz Nehir Toprakları alanında da görünebilir.
Virginia, haritanın Sersemletme Batonunu alabileceğiniz Nehir Toprakları alanında da görünebilir.

Ormanın Evlatları’nda Virginia ile nasıl arkadaş olabileceğinizi ve onu nasıl bir yol arkadaşı yapabileceğinizi burada bulabilirsiniz:

  • Yumurtlayacağı bir yer seçtikten sonra bir çadır kurun (örn. 1x Tarp ve 1x Stick). Bu, kaydetme noktanız ve dinlenme alanınız olacaktır. Tüm süreç birkaç gün gerektirir, bu yüzden yeterince yiyecek ve suyunuz olduğundan emin olun.
  • Onu görürsen, ona yaklaşma. Ayrılana kadar sana bakmasına izin ver. Ardından tasarruf edin ve çadırınızda uyuyun.
  • Oyunda birkaç gün geçirdikten sonra sana daha da yaklaşabilir. Ayrıca, varlığınıza alışmaya başladığının işareti olarak, etrafta dans etmeye ve eğlenmeye başlayacaktır. Yine, ona gitme. Bunun yerine uzaklaşın, tasarruf edin ve uyuyun.
  • Doğru yaparsanız, bir dahaki sefere göründüğünde, biraz yaban mersini verecek. Onunla etkileşime geçmek için bir düğme istemi de göreceksiniz. İşte bu kadar, Virginia artık Ormanın Evlatları’nda tam teşekküllü bir yol arkadaşı.
Nerede olduğunu her zaman bildiğinizden emin olmak için ona silah ve bir GPS İzleyici verin.
Nerede olduğunu her zaman bildiğinizden emin olmak için ona silah ve bir GPS İzleyici verin.

Tamamlayıcı işlemler ve bilinen sorunlar

İşte Sons of the Forest Virginia yoldaş karakteriyle ilgili birkaç bilgi daha:

  • Tüm bu süreç açık havada gerçekleştiğinden, mutantların ve yamyamların ortaya çıkma şansı var. Yapabilirsen, onları Virginia ortalıkta yokken öldürmelisin. Aksi takdirde, düşmanlar tarafından saldırıya uğradığında senaryosunun size yaban mersini verdiği kısmı dinlenebilir. Test edildikten sonra bu, onu bir arkadaş yapmak için gizli tetiği kıracaktır. Artık yeniden doğmadığı için, önceki bir kurtarmayı yeniden yüklemek zorunda kaldık.
  • Kelvin’in aksine, Virginia’ya emir veremezsiniz, ancak o normalde sizi takip eder (aşağıda bazı uyarılar belirtilmiştir).
  • Daha da iyisi, aslında düşmanları alt edebilir. Envanterini aç ve ona Tabanca ve Av Tüfeğini ver (eğer zaten varsa).
  • Haritanızda görünmesi için ona bir GPS İzleyici de verebilirsiniz. Bu sizi “Yaptığınız Her Hareket” başarısıyla ödüllendirir.
  • Ona bir GPS İzleyici vermek neredeyse mutlak bir zorunluluktur. Sizi takip ederken mağaralara veya bakım odalarına giremez. Boşta bırakılırsa ortalıkta dolanır ve simgesi yoksa onu aramakta zorlanabilirsiniz.
  • Virginia, Yazlık Elbise gibi bazı kıyafetler giyebilir. VIP Anahtar Kartı alanında bulabilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1