Bu yıl Mobil Dünya Kongresi’nin ilk gününde Oppo’nun üst düzey ürün ve strateji ekiplerinin birkaç üyesinin önderlik ettiği bir Soru-Cevap oturumunda otururken, şirketin katlanabilir pazara yönelik mevcut yaklaşımı ve neden zamanın gelmediğini hissettiği konusunda aydınlatıcı bilgiler aldık. Böyle bir teknolojinin orta menzilli alana damlaması doğru.

Yaklaşık üç yıldır katlanabilir cihazlar için nakit para verme kabiliyetine sahip olmamıza rağmen, bu tür cihazlara giren malzemeler, mühendislik ve donanım, onları benzer özelliklere sahip ve belden bükülmesi gerekmeyen alternatiflerden önemli ölçüde daha pahalı hale getiriyor. .

MWC 2023’ten bir hafta önce Oppo, dünyanın ilk katlanabilir kapaklı modeli Oppo Find N2 Flip’i piyasaya sürdü. Katlanır bir akıllı telefon için büyük bir değer olmasına rağmen (Birleşik Krallık’ta 849 £), aksi halde ceplerinde kompakt bir katlanabilirliğin rahatlığını memnuniyetle karşılayacak olan birçok kullanıcı için hala fiyatlandırılıyor.

Oppo Find N2 Flip inceleme menteşesi

Oppo Find N2 Flip (İmaj kredisi: Gelecek | Alex Walker-Todd)

Oppo’nun Yurt Dışı Satış ve Hizmetten Sorumlu Başkan Yardımcısı Billy Zhang, orta sınıf bir fiyat noktasına sahip katlanır veya açılır kapanır stil telefonlar için yer olup olmadığı sorulduğunda, yanıt olarak çok şey söyledi.telefon-2