Her gün 15:00 PST’de gelen kutunuza gönderilen TechCrunch’ın en büyük ve en önemli hikayelerinin özetini almak için, abone olun.

Inside Startup Battlefield’dan başka bir bölüm daha var, podcast mini belgeseli TechCrunch Disrupt Battlefield’ın perde arkasını gösteriyor. Maggie yeni EP’yi yayınladık: Battlefield 200’ü tanımak. Ah, TechCrunch Disrupt’ta konuşmak istiyorsanız, konuşmak için şimdi başvurabilirsiniz!

Christine Ve hacı

TechCrunch İlk 3

  • Yeni bir özelliği sevmiyor musunuz?: Mobil Dünya Kongresi için Barselona’da bir ekibimiz var ve oradan çıkan en önemli hikayelerden biri Google’ın Android, Chromebook ve Wear OS için duyurduğu bir dizi yeni özellik. izin vereceğiz Ayşe size bilgi verir, ancak üretkenliği, bağlanabilirliği ve erişilebilirliği içerir. Biliyorsunuz, üç eğitici “R” ye eşdeğer, ancak bunun yerine mobil cihazlar için.
  • Geceleri güneş gözlüğü takmak için bir sebep: Mobil Dünya Kongresi’nden bahsetmişken Xiaomi, “retina seviyesi” ekrana sahip hafif AR gözlüklerini tanıttı, İvan yazar. Ayrıca, Ivan’ın 13 Pro amiral gemisindeki diğer Xiaomi hikayesine göz atın.
  • Bu telefon harika, kelimenin tam anlamıyla: OnePlus, bu ay yeni ürünlerle yükselişe geçti ve şimdi bugün, Brian parlayan sıvı soğutma özelliğine sahip oyun konseptli telefonu hakkında rapor veriyor.

Başlangıçlar ve VC

Kart koleksiyoncuları genellikle kartlarının değerinin ne kadar olduğunu tartışırlar. New Jersey merkezli CollX, kart tutkunlarına ticaret kartlarını taramalarını ve karşılığında değer elde etmelerini sağlayan ücretsiz bir iOS ve Android uygulaması sağlamak için 5,5 milyon dolar topladı. İvan raporlar.

Eski OpenAI çalışanları tarafından ortaklaşa kurulan bir yapay zeka girişimi olan Anthropic, iş ortaklarına yapay zeka metin oluşturma modellerine erişim sunmaya başladı. Kyle raporlar. Antropik modelleri entegre ettiğini duyuran ilk ticari girişim, 13 milyon doları aşan yasal bir teknoloji girişimi olan Robin AI oldu. Quora’nın iOS ve Android için deneysel sohbet robotu uygulaması Poe, Antropik modeller kullanıyor, ancak şu anda paraya çevrilmiyor.

Ve sizin için beş tane daha var:

Pazarlama kampanyalarını canlandırmak için tahmine dayalı LTV’yi kullanma

metal bir meyve sıkacağı üzerinde dengelenmiş bir portakalın yarısı

Görsel Kaynakları: ChrisBaynham (yeni bir pencerede açılır) / Getty Resimleri

Geçen sonbaharda Voyantis CEO’su Ido Wiesenberg, tahmine dayalı modelleme yoluyla müşteri edinme maliyetlerini düşürmeye yönelik çeşitli taktikler içeren bir TC+ gönderisi paylaştı.

Devamında, “müşteri kazanmaya ve elde tutmaya odaklanan daha hedefli, etkili edinme stratejileri” oluşturmak için tahmine dayalı yaşam boyu değeri (LTV) nasıl kullanacağını açıklıyor.

Karar akışlarına tahmine dayalı LTV’yi eklemek, satış döngüsünün başlarında kazançlı müşterileri belirlemeye yardımcı olur, ancak aynı zamanda düşük performans gösteren reklam kampanyalarını kısaltabilir, performans hedefleri belirleyebilir ve ekiplerin bütçeleri orta aşamada ayarlamasına yardımcı olabilir.

TC+ ekibinden üç kişi daha:

TechCrunch+ kurucuların ve startup ekiplerinin rakiplerinin önüne geçmesine yardımcı olan üyelik programımızdır. buradan kayıt olabilirsiniz. Yıllık abonelikte %15 indirim için “DC” kodunu kullanın!

Büyük Teknoloji A.Ş.

Hafta sonu boyunca yaşanan gürültü, Twitter’daki işten çıkarmaların yeni bir turunda, şirketin Twitter Blue doğrulama aboneliğini denetleyen Twitter ödemeleri genel müdürü Esther Crawford’un da yer almasıydı. Elon Musk’ın sosyal medya devini satın almasının ardından halka açık en amigo kızlarından biri olmuştu. rebecca işten çıkarmaların yaklaşık 50 kişinin parçası olduğunu bildirdi.

Ve tam da yapay zeka sohbet botlarına ara verebileceğimizi düşündüğünüzde, Ayşe Snapchat’in artık OpenAI’nin GPT teknolojisi tarafından desteklenen bir taneye sahip olduğunu yazıyor. Bu doğru millet, buna “Yapay Zekam” deniyor ve ayda 3,99 ABD doları karşılığında siz de bir deneme yapabilirsiniz. Devam edin, ondan BFF’niz için doğum günü hediyesi fikirleri isteyin.

Ve sizin için beş tane daha var:

genel-24