Bugün Pokemon Günü ve Nintendo bu günü kutlamak için olaylı bir sunum yapma fırsatını yakaladı. Pek çok hayran Nintendo Switch, Scarlet ve Violet’teki Pokemon Oyunlarının en son sürümü için DLC’yi zaten beklerken, birkaç gün önceki 4 kanallı bir sızıntı, hayranların göz kulak olmak isteyebilecekleri bugün söylenen duyurulardan daha fazlasını ortaya çıkarmış olabilir. Açık.

Yeni Bir Nintendo Switch Konsolu Bu Yıl Daha Sonra Gelebilir

Hayranlar, Scarlet ve Violet için bugün yapılan duyurularla ilgili karışık duygulara sahipken, çatlakların arasından bir haber daha sızdı. 24 Şubat’ta bir 4chan hakkında söylenti bugün yapılan duyuruların neredeyse tamamını heceledi.

4chan olduğu için, elbette şüpheyle karşılandı ve herkes tarafından görmezden gelindi, ancak gönderideki duyuruların neredeyse tamamı, çeviri yoluyla da olsa, çoğunlukla doğru çıktı ve asıl dikkatimizi çeken şey, yazının son bölümünde şunlar yazıyordu:

DLC2 ile birlikte piyasaya sürülecek olan yeni Nintendo Switch modelleri için bir grafik geliştirme yaması üzerinde çalışıyoruz.

4 kanal gönderisi

Pokemon Scarlet ve Violet için DLC 2, Kış 2023’te, DLC ise Sonbahar 2023’te piyasaya sürülecek. konsola, konsolun tatil sezonunda piyasaya sürülmesi mantıklı olacaktır.

Unutmayın, bunların hepsi sadece spekülasyon, ancak gönderideki ayrıntılar ve bugünün olaylarıyla ilgili tahminlerin çoğuyla neredeyse yerinde olduğu düşünüldüğünde, kimse işaretleri görmezden gelemez.

Düşüncelerin neler? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.oyun-5