Ormanın Oğulları, çeşitli yoldaşları bulup kurtarabileceğiniz yeni bir oyun mekaniğine sahiptir. Oyuna başladığınızda karşınıza kelvin çıkacaktır. Sahabeler, hayatınızı kolaylaştırmak için bazı görevleri sizin yerinize yapacaklardır. Bu nedenle, bu kılavuz size Virginia’yı Ormanın Evlatları’nda bir arkadaş olarak nasıl alacağınızı gösterecek.

Etrafınızda daha fazla arkadaşınız olması, oyunu biraz daha kolaylaştırmanın harika bir yoludur. Bu, daha fazla kaynak toplamanıza ve onlardan savaşta size yardımcı olmalarını istemenize olanak tanır. Bununla birlikte, hemen dalalım ve başlayalım.

Ormanın Oğulları: Virginia Nasıl Gidilir?

Virginia’yı almak senin Kelvin’le yaptıklarından biraz daha zor. Elinizde bir silah veya herhangi bir şeyle ona doğru koşarsanız kolayca korkar ve kaçar. Bu nedenle, onu her gördüğünüzde, elinizdeki her şeyi kılıfına sokmak için “G”ye bastığınızdan emin olun ve ardından yavaşça ona yaklaşın.

Onu ilk gördüğünüzde bu işlemi tekrarlamanız gerekecek. Doğru yapılırsa, sonunda ona kendisini veya sizi korumak için kullanabileceği bir silah verebilirsiniz. Kelvin’de yaptığınız gibi günlük toplamak gibi belirli görevleri ona veremeyeceğinizi unutmayın.

İyi haber şu ki, onu oyunda nispeten erken fark etmeye başlayabilirsiniz. Ormanı keşfe çıktığınız sırada, uzaktan merakla sizi izleyen üç ayaklı bir hanım göreceksiniz. Herhangi bir silah olmadan yavaşça ona yaklaşın.

İlk birkaç kez korkup kaçacak ama sonunda uzağa koşmayacak. Bu noktada, o size gelene kadar günlük işlerinizi yapın. Artık Virginia ile sorunsuz bir şekilde etkileşim kurabilirsiniz. Güvenini kazandıktan sonra, onun etrafında bir silah kullanabilirsin ve o kaçmaz.

Onu dövüşte kullanmak son derece faydalıdır, çünkü güçlü bir yumruk atabilir – onun da üç kolu olduğu düşünüldüğünde tahmin edileceği gibi.

Çözüm

Ormanın Evlatları’nda Virginia’yı nasıl arkadaş edineceğiniz konusunda bilmeniz gereken her şey bu. Ne yapacağınızı bilmiyorsanız, onu almak biraz kafa karıştırıcı olabilir. Ancak, bu kılavuzu takip edin ve onu ilk gördüğünüz birkaç kez güvenini kazanın.

Onu yoldaşın olarak almayı başardın mı? Sons of the Forest’ta favori NPC’niz kim? Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi bize bildirin!oyun-5