peşinde misin Destiny 2 Maça Ası el topu? Evet, doğru, Cayde-6’nın ikonik silahını, Forsaken genişleme paketinde katili Prens Uldren tarafından alındıktan sonra emin ellere geri alabileceksiniz.

Destiny 2 Ace of Spades, ücretsiz bilgisayar oyununda öldürdükten sonra yeniden doldurursanız size ekstra mermi sağlayan ve nişangahları hedeflerken radarınızı aktif tutan Memento Mori avantajıyla birlikte gelir. Diğer avantaj, belirli bir diğer el topunu orijinal Destiny oyuncularının sevilen favorisi yapan Firefly. Firefly, yeniden yükleme hızınızı artırır ve hedefinizi hassas bir şekilde öldürürseniz güneş enerjisiyle patlatır.

Öncelikle, oyunun Forsaken kampanyasının bir parçası olarak Uldren Sov’u yenmeniz gerekiyor. Bu size Maça Ası’nı kazandırmalı, ama bozuldu – serseri. Daha sonra el topunu onarım için Kuledeki Banshee-44’e götürmeniz gerekir, ancak tamir etmek için bazı parçalara ihtiyacı vardır. Elbette öyle.

İhtiyacı olan parçaları elde etmek için, tümü bir el topu kullanmanızı gerektiren üç kriteri yerine getirmelisiniz. Gambit’te sizi işgal eden beş düşmanı öldürmeli, bir vuruşta el topu kullanarak 250 düşmanı öldürmeli ve ayrıca el topu kullanırken Crucible’da 25 hassas öldürme yapmalısınız.

Bunu yaptıktan sonra, güneş sisteminin etrafına dağılmış olan Cayde önbelleklerini bulmanız gerekiyor. Bunlar Maça Asını onarmak için gereken parçaları içerecektir.

Daha sonra Titan’a dönmeniz ve Ace in the Hole adlı bir görevi tamamlamanız gerekiyor. Bunu yaptığınızda gerekli tüm parçalara sahip olacaksınız ve Banshee-44’ün silahı onarması için gereken tüm kriterleri yerine getirmiş olacaksınız. Tüm parçalarla Banshee’ye geri dön, sana Ace of Spades egzotik el topunu sunacak. Nihayet.

Artık Maça Asına sahip olduğunuza göre, bu hassas avantajlarla eğlenin. Egzotik bir silah alemindeyseniz ve diğerlerini nasıl bulacağınızı öğrenmek istiyorsanız, Rat King, MIDA Multi Tool, Legend of Acrius ve daha fazlasının nasıl alınacağını içeren Destiny 2 egzotik silahlar macera rehberimize göz atmayı unutmayın.oyun-2