Arlo Pro 4 ve Arlo Pro 5S 2K ile 2023’ün en iyi güvenlik kameralarından bazılarını yapıyor. Onları bu kadar popüler yapan şeylerden biri, cihazlarınıza hızlı bir şekilde erişmenize, bildirim geçmişinize göz atmanıza veya ayarlarınızı düzenlemenize olanak tanıyan, beraberindeki akıllı telefon uygulamasıdır. Hatta Arlo hesabınıza arkadaşlarınızı ekleyerek güvenlik sisteminize sınırlı erişim sağlayabilirsiniz. Bu, özellikle bir evi oda arkadaşlarınızla paylaşıyorsanız veya çocuklarınıza biraz erişim izni vermek istiyorsanız kullanışlıdır.

Arlo hesabınıza nasıl arkadaş ekleyeceğiniz ve ayrıcalıklarını nasıl düzenleyeceğiniz veya eski bir arkadaşı nasıl sileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.Arlo hesabınıza nasıl arkadaş eklenir?

Arlo hesabınıza bir arkadaş eklemek basittir. İşte nasıl çalıştığı:

Aşama 1: Arlo uygulamanızı açın. Alternatif olarak, hesabınıza şu adresten erişebilirsiniz: resmi Arlo web sitesi.

Adım 2: Gitmek Ayarlar Menü.

Aşama 3: Bul Hesap bölümüne gidin, ardından şuraya gidin: Erişim İzni Ver.

Adım 4: Arkadaşınızın ayrıntılarını girin (adı ve soyadı, e-posta adresi gibi).

Adım 5: Hangi cihazlara erişmelerini istediğinizi seçin.

Adım 6: Seçme Davetiye gönder. Arkadaşınız daha sonra bir Arlo hesabı oluşturmasını isteyen bir e-posta alacak. Bu yapıldıktan sonra davetinizi kabul edebilirler. onların farkına varacaksınız askıda olması durum değişikliği Kabul edilmiş arkadaşınız oldukları onaylandıktan sonra.

Arlo Git 2

Arlo hesabınızda arkadaş ayrıcalıklarını nasıl düzenleyebilirsiniz?

Arkadaşınızın ayrıcalıklarını ekledikten sonra düzenlemeniz gerekirse, Ayarlar menüyü bulun ve Erişim İzni Ver alt menü. Burada, tüm Arlo hesabı arkadaşlarınızı bulacaksınız. Ayrıcalıklarını düzenlemek istediğiniz arkadaşı seçin ve seçin Düzenlemek. Daha sonra hangi kameralara erişebileceklerini değiştirebileceksiniz. Ayrıca, Erişim Haklarına İzin Ver onlara ek ayrıcalıklar vermek için kaydırıcıyı kullanın.

Varsayılan olarak ayrıcalıklar, kaydı oynatmayı ve izlemeyi, hoparlörlerin sesini kapatmayı, canlı kaydı izlemeyi ve parlaklığı kontrol etmeyi içerir. Verebileceğiniz diğer ayrıcalıklar arasında fotoğraf çekme, kameranın mikrofonunu kullanma, görüntüleri manuel olarak kaydetme ve daha fazlası yer alır.

Masada Arlo Essential İç Mekan Güvenlik Kamerası

John Velasco / Dijital Trendler

Arlo hesabınızdan bir arkadaşınızı nasıl silersiniz?

Artık hesabınızda bir arkadaş istemediğinize karar verdiniz mi? Bunları kaldırmak, eklemek kadar basittir. Bir kez daha şuraya gidiyor olacaksınız: Erişim İzni Ver sekmesinde Ayarlar Menü. Silmek istediğiniz arkadaşı bulun, profiline tıklayın, seçin Düzenlemekardından seçin Arkadaşı Sil. basarak seçiminizi onaylayın Silmek bir kez daha ve Arlo hesabınızdan kaldırılacaklar.
genel-19