Suicide Squad: Kill the Justice League, Cuma günü erken saatlerde düzenlenen PlayStation’ın State of Play etkinliğinde genişletilmiş bir oynanış açıklaması aldı. Rocksteady Studios, baş karakterlerimizi hareket halinde sergilemenin yanı sıra, oynamayı seçtiğiniz mod (tekli veya kooperatif) ne olursa olsun, oyunu oynamak için sürekli bir internet bağlantısının gerekli olacağını onayladı. Daha önceki bir ekran görüntüsü sızıntısında belirtildiği gibi, başlık, bir savaş bileti, zamanında içerik eklemeleri ve bir dişli sistemi dahil olmak üzere canlı hizmet öğelerini içerecektir. Geliştirici, SSS sayfasında ayrıca Suicide Squad: Kill the Justice League’in yerel işbirliğini desteklemediğini belirtti.

Suicide Squad: Kill the Justice League için 15 dakikalık State of Play vitrini, gelip Lex Luthor’u kendilerinin alması için Kaptan Boomerang, Deadshot, Harley Quinn ve King Shark gibi uçucu süper kötülerden oluşan grubumuza alay eden bozuk bir Flash ile açılıyor. bir nakliye konteynerinin içinde kilitli olan. Rocksteady’nin Arkhamverse’inin bir uzantısı olarak hizmet veren, şimdi Brainiac’ın istilasına yenik düşen harap bir Metropolis’te bulunuyoruz. Süper dahi android, emirlerini yerine getirmek için Adalet Birliği’nin bazı üyelerinin beyinlerini yıkadı ve kahramanları bir zamanlar korumaya yemin ettikleri insanların aleyhine çevirdi. Anahtar kurbanlar arasında Superman, Green Lantern, yukarıda bahsedilen Flash ve Batman yer alır. Kara Şövalye’nin bu oyunda nasıl ele alındığını görmek ilginç olacak – Bruce Wayne olarak gerçek kimliğinin dünyaya ifşa edildiği Batman: Arkham Knight’tan beş yıl sonra.

Wonder Woman, Brainiac’ın zihin kontrolünden etkilenmeyen tek ana Justice League üyesi gibi görünüyor ve Task Force X ile çalışırken görülebiliyor. Her karakter bir tür ateşli silahla donanmış olsa da, aynı zamanda kişiliklerine göre uyarlanmış benzersiz yeteneklere ve hareket tarzlarına sahipler. . Harley Quinn, kendisini bir Bat-Drone’a bağlayan bir kıskaç tabancası kullanarak arazide takla atması ve haritanın daha geniş alanlarında gezinmesiyle kanıtlandığı gibi çeviktir. İntihar Timi, Kaptan Boomerang’ın Hız Kuvveti Eldivenlerini alırken bir müzeden ekipman çalarken kısaca görülebilir. Bu, Avustralyalı kötü adamın bumerangını ister yerde ister havada olsun herhangi bir noktaya fırlatmasına ve kuvvetini ona doğru hızlandırmasına olanak tanır. Önceki varsayımların aksine, ışınlanmıyor – sadece çıplak gözle görülemeyecek kadar hızlı.

King Shark, bir ton hasara dayanabilen ve kaba kuvvetle düşmanlarının arasından geçip onları çarparak ve bağırsaklarını parçalayabilen, tank tabanlı bir şampiyon olarak tanımlanıyor. Geçiş için, havada atlamasına izin veren eski bir büyüye güveniyor gibi görünüyor. Öte yandan Deadshot, jetpack’iyle ortalıkta dolaşabilir ve keskin nişancı tüfekleri, saldırı tüfekleri veya tabancalar gibi silah cephaneliği arasında sürekli geçiş yapabilir. Metropolis dünyası uyumsuzlarımızı “destekleyen” çeşitli yan karakterlerle dolu. Penguin silah satıyor, dijital hayalet Hack boyun bombası yükseltmelerine yardımcı oluyor ve Gizmo “çılgın araç kreasyonları” yapıyor.

Oyuncular altı tür ateşli silah arasından seçim yapabilir ve oyunda daha sonra ‘Teçhizat Setleri’ aracılığıyla yetenek eklenebilir. Bunlar, benzersiz durum etkilerini tetikleyen esasen kötü adam temalı silahlardır. Oyunda her karakterin bir güç seviyesi vardır – Gear Score – bu, siz yeni teçhizat aldıkça artar ve sonuçta daha zor görevlere katılmanıza ve farklı yapılar oluşturmanıza olanak tanır. Takımınıza dış görünümler veya kıyafetler aracılığıyla da özel bir görünüm kazandırılabilir; bunlar yalnızca kozmetiktir ve oyun üzerinde sıfır etkiye sahiptir, bazıları planlanan savaş geçişine dahil edilmiştir. Rocksteady, lansmandan sonra oyunu desteklemeye devam edecek ve yeni oynanabilir karakterler, silahlar ve görevler şeklinde içerik vaat ediyor.

Suicide Squad: Kill the Justice League, yalnızca çevrimiçi iş birliğiyle sınırlı olsa da 1-4 oyunculu bir iş birliği deneyimidir. Tek başına bir deneyim arayanlar, geri kalan takım üyeleri yapay zeka kontrollü olacağından endişelenmeden atlayabilirler. Ancak, oyunun SSS sayfası oynatmak için sürekli çalışan bir internet bağlantısının gerekli olduğunu öne sürer. Ek olarak, oyuncular “aktif görevlerin dışında oldukları” sürece karakterler arasında geçiş yapabilirler.

Suicide Squad: Kill the Justice League 26 Mayıs’ta PC, PS5 ve Xbox Series S/X için çıkıyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi’nde Samsung, Xiaomi, Realme, OnePlus, Oppo ve diğer şirketlerden en son lansmanların ayrıntıları ve haberleri için MWC 2023 merkezimizi ziyaret edin.genel-8