Vertigo's Dead Boy Detectives #3'ün kapak resmi.

resim: Mark Buckingham/Vertigo Çizgi Romanları

birleşmesi Warner Bros. ve Discovery sadece yol açmadı birkaç iptalayrıca birkaç tane koydu belirsizlik içinde gösterir. WB Discovery hala parayı geri kazanmaya odaklandığından, şirket ürünlerini lisanslamaya çalışıyor. diğer distribütörlergibi devam eden diziler de buna dahildir. Batman: Pelerinli Haçlı.

O gösterilerden bir diğeri dır-dir ölü Çocuk Dedektifleri, geçen yıl açıklanan birleşme kesinleşmeden önce ve başlangıçta HBO Max için planlanmıştı. Başına hollywood muhabiridizi görünüşe göre uymadığı için şimdi Netflix’e gidiyor yeni doğru görüş yakın zamanda James Gunn ve Peter Safran tarafından tanıtıldı. Olsa bile vardı Muhabir, HBO Max’te kaldı, WB’nin şovu 2024’e kadar pazarlayamayacağını iddia ediyor, bu yüzden yapımcılar alışveriş yapılması için yeşil ışık yaktı.

Arrowverse başkanı Greg Berlanti’nin yapımcılığını üstlendiği, Ölü Çocuk Dedektifleri İlk olarak 1991’lerde ortaya çıkan Neil Gaiman ve Matt Wagner tarafından yaratılan bir çift karaktere dayanıyor. Kum Adam #25 Ünvanlı ölü çocuklar, Charles Rowland (George Rexstrew) ve Edward Paine (Jayden Revri)seçen bir çift çocuk öbür dünyaya geçmek yerine Dünya’daki doğaüstü suçları araştırın. Dizinin oyuncu kadrosunda Yuyu Kitamura, Jenn Lyon, Briana Cuoco ve Ruth Connell yer alıyor.

Netflix’e geçmek mantıklı, çünkü yayıncı aynı zamanda şu anda Kum Adam, ve kendini bazı çizgi roman şovlarını seviyor. Yazma sırasında, şovun başkanlığında olup olmadığı belli değil. Uçuş görevlisi yaratıcısı Steve Yockey ve Ok dizi sorumlusu Beth Schwartz, ve yürütücü yapımcılığını üstlendiği Kıyamet Devriyesi Jeremy Carver—ana bölüme sığacak şekilde ayarlanacak Kum Adam seri. Her iki durumda da, ara Ölü Çocuk Dedektifleri yakında Netflix’te yayınlanacak.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7